Güneydoğu Bölgesi’nin en turistik şehirlerinden olan Mardin’de konaklama yapabileceğiniz birçok otel bulunuyor. Bu harika şehri gezmek isteyen sayısız yerli ve yabancı turistler konaklama için başlıca Artuklu, Midyat ve Yenişehir bölgelerini tercih ediyorlar.

Mardin'de nerede kalınır

Gazi Konağı Hotel

Artuklu ilçesinde bulunan Gazi Konağı Hotel, tarihi yapısıyla dikkat çekiyor. Ziyaretçiler isteklerine göre taş odalarda veya modern odalarda kalabiliyorlar. Muhteşem bir manzaraya sahip terası ve ücretsiz otoparkıyla dikkat çeken Gazi Konağı Hotel, birçok gezilecek yere de oldukça yakın konumda yer alıyor.

Adres: Üçyol Mevkii Çınar Sok. No:2, 47100 Artuklu/Mardin

Kasr-ı Nehroz Otel

Midyat ilçesinde bulunan Kasr-ı Nehroz Otel, atmosferi ve dekorasyonu ile ön plana çıkıyor. Tarihi taş binalardan biri olan bu otel, leziz yemekleri, Süryani şarapları ve gösterişli havuzlu avlusuyla da çok sık tercih ediliyor. Ayrıca Kasr-ı Nehroz Otel, tarihi evlere ve çarşıya da yakın konumda bulunuyor.

Adres: Işıklar, 219 Sokak, Gölbaşı Cd. No:10, 47510 Midyat/Mardin

Ramada Plaza by Wyndham Mardin

Geçmişte Erdoba Elegance Mardin olarak bilinen otel 2019 yılından beri Ramada Plaza olarak geçmektedir. 5 yıldızlı otel olan Ramada Plaza’da spa, fitness, aktivite salonları, açık ve kapalı yüzme havuzları bulunuyor.

Adres: Yalım Beldesi Ömerli Caddesi, 47100 Artuklu/Mardin

Mardin’de Kamp Yapılabilecek Yerler

  • Beyazsu Kamp Alanı
  • Karasu Kamp Alanı
  • Gurs Şelaleleri Kamp Alanı
  • Yeşilli Vadisi Kamp Alanı
  • Dara Köyü Kamp Alanı
  • Sultanköy Piknik ve Kamp Alanı
  • Çemereş Şelalesi Kamp Alanı

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi