Firma Durumu Pasif Firma Puanı 5.0
Genel Merkez İSTANBUL En Ucuz Fiyat

Central Araç Kiralama Firması Hakkında

2001 yılında operasyonel kiralama hizmeti için kurulan Central araç kiralama, 2011’den beri bireysel oto kiralamaya olanak sağlayarak günlük araç kiralama hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin ilk yerli araç kiralama firması olan Central’in, Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet noktası bulunmakta ve bünyesinde bulundurduğu 4.000 araçla müşterilerine kiralık araç çeşitliliği sağlamaktadır. 2019 yılından beri Ziraat GSYO’nun bir parçası olarak çalışan Central 30 şehirde bulunan 50 şubesi ile hizmetlerini sürdürmektedir. Central ile birlikte Renault Clio, Fiat Egea, Renault Sport Tourer, VW Polo, Skoda Octavia, Mini Cooper ve Mercedes C180 gibi çeşitli skalalardaki marka ve modellere ulaşabilirsiniz.

Neden Central Araç Kiralama?

“Yepyeni bir araç kiralama” mottosuyla yola çıkan Central araç kiralama, bünyesinde bulundurduğu 4.000 araç ile müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye’nin ilk yerli araç kiralama markası olan Central, güler yüzlü personeli, üstün hizmet kalitesi, geniş araç çeşitliliği ve güçlü markalar ile fark yaratmaktadır. Central araç kiralama hizmetlerinin yanında araçlarında ek hizmetlerde bulundurmaktadır. Central’da kiralayacağınız araçların hepsinde HGS, trafik sigortası ve kasko bulunmaktadır. Bunlara ek olarak sizlere kiralayacağınız araç için mini hasar, süper mini hasar ve maksimum güvence paketi sigortası olmak üzere 3 farklı hasar sigortası sunulmaktadır. Mini hasar sigortası araç sigortası araçta oluşan hasarların polis raporunun tutulamadığı zamanlarda teminat altına alınmasını ve araç kiralayan müşterilerin onarım ücretlerinden muaf olmasını sağlar. Buna göre bu 3 farklı ek sigorta paketi Central’in belirlediği limitler altında kalan olası hasarların karşılanması için yapılmıştır. Ek sigorta paketleri dışında Central kış lastiklerini de müşterilerin isteği dâhilinde müşterilerine temin eder.
 

 

 

Central Şubeleri

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi