Kariyer

Araç kiralamanın yeni yolu Miniyol.com’a ekibine dahil olmaya ne dersin? Hızla gelişmekte olan online araç kiralama sektörünün en yenilikçi şirketi olarak faaliyet gösteren Miniyol, seni aileden birisi olmaya davet ediyor!

Miniyol.com olarak;

Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendine meslek edinmiş ve motivasyonu yüksek çalışma arkadaşları ile ulaşılabileceğine inanmaktayız. Bu sebeple sürekli olarak çalışma arkadaşlarımız arasında motivasyonu ve iletişimi yüksek tutma gayreti içerisindeyiz.

Çalışma arkadaşlarımızın güncel teknolojilere ayak uydurmalarına son derece önem veriyoruz. Miniyol Akademi başlığı altında düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz etkinlikler ile hemen her konuda aktif bilgi paylaşımı yapmaya, uzmanlık alanımız dışındaki konulardan da haberdar olup, güncel kalmaya gayret ediyoruz. Türkiye genelinde gerçekleştirilen etkinlikleri, seminerleri ve eğitimleri takip ediyor, çalışma arkadaşlarımızın farklı etkinliklere katılım göstermeleri için tüm gerekli imkanları sağlıyoruz.

Fikirlere son derece önem veriyoruz. İş arkadaşlarımızın, çalıştıkları alan dahilinde olmasına bakılmaksızın, her konuda fikirlerini dinliyor, görüşlerini alıyor ve alınabilecek aksiyonları ekip olarak değerlendirip karar veriyoruz.

İş ilişkilerinin dışında da büyük bir aile olmaya gayret ediyoruz. Farklı sosyal aktiviteler ile dostluk bağlarımızı kuvvetlendiriyor, iş ortamında oluşabilecek stres unsurlarından zaman zaman uzaklaşmaya, deşarj olmaya önem veriyoruz.

Sen de miniyol.com ailesine katılmanın ayrıcalıklarını yaşamak istiyorsan, sana en uygun iş pozisyonunu hemen aşağıdan seçebilir, kolayca başvuru yapabilirsin!

Başvuru için ilk yapman gereken özenle hazırlanmış ve seni iyi anlatan özgeçmişini kariyer@miniyol.com'a göndermek...

Başvurunu almamızın ardından sana en kısa sürede olumlu yada olumsuz dönüş yapacak olmamızla birlikte, bizden olumlu bir dönüş alamasanda sana en uygun ekibi aramaya devam etmeyi ihmal etme !

Başarılar daima seninle olsun ...

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi