Mardin’in gece hayatı büyük ölçüde fasıldan oluşur. Gece kulüplerinin çok az sayıda bulunduğu şehirde en sık tercih edilen eğlence yöntemleri sıra geceleri ve fasıllardır. Bunların dışında çeşitli restoran ve kafelerde de eğlenceli bir akşam geçirebilirsiniz. Artuklu ve Midyat ilçeleri en çok eğlence mekanlarını bulunduran ilçeler olarak öne çıkıyor.

Mardin'de gece hayatı ve eğlence

Bağdadi Restaurant

Şehrin en popüler mekanlarından olan Bağdadi Restaurant, müzikli ve müziksiz bölümlerden oluşur. Mardin mutfağının leziz yemeklerinin bulunduğu mekanda bazı günlerde sıra geceleri de düzenlenir. Aileniz veya arkadaşlarınızla harika bir akşam geçirmek için Bağdadi Restaurant’ı tercih edebilirsiniz.

Adres: Şar, Vali Adil 228 Sk., 47100 Artuklu/Mardin

Cercis Murat Konağı

Sıra geceleri ile ünlü olan Cercis Murat Konağı, etkileyici atmosferi, geleneksel müzikleri ve lezzetleri yemekleriyle muhteşem bir gece vaat ediyor. Artuklu ilçesinde bulunan Cercis Murat Konağı’nda alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri bulunuyor.

Adres: Şar, 1. Cadde No:517, 47100 Artuklu/Mardin

Abbara Türkü Bar

Abbara Türkü Bar, şehir merkezinin Çabuk mevkisinde yer alıyor. Yetenekli müzisyenleri, kaliteli atmosferi ve alkolsüz içecekleriyle özellikle aileler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Adres: Çabuk, Oskar Pasajı, 1. Cadde No:401 D:3, 47100 Mardin Merkez/Mardin

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi