Kadıköy Araç Kiralama, Kadıköy Rent A Car Fiyatları - Miniyol
Nüfus 451.453 Plaka Kodu 34
Yüz Ölçümü 25,132 m² Havalimanı Sayısı 2
Telefon Kodu 216 Hizmet Veren Firma Sayısı 7

İstanbul Kadıköy Lokasyonunda Kiralayabileceğiniz Araç Önerileri

Kiralık Araç Fiyatları Günlük Ortalama 499

Renault Clio Kirala

veya benzeri
 • Benzin
 • Manuel
Renault Clio Kirala
 • Klima
 • 5 Kişi
 • 1 Bagaj
 • Hatchback 5 Kapı
 • En fazla 3000 km
 • 1000.00 TL Depozito
 • Ücretsiz İptal
 • Mini Ödeme İmkanı

Peugeot 301 Kirala

veya benzeri
 • Benzin
 • Manuel
Peugeot 301 Kirala
 • Klima
 • 5 Kişi
 • 4 Bagaj
 • Sedan
 • En fazla km
 • 1000.00 TL Depozito
 • Ücretsiz İptal
 • Mini Ödeme İmkanı

Peugeot 208 Kirala

veya benzeri
 • Benzin
 • Manuel
Peugeot 208 Kirala
 • Klima
 • 5 Kişi
 • 3 Bagaj
 • Hatchback 5 Kapı
 • En fazla 1 km
 • 1000.00 TL Depozito
 • Ücretsiz İptal
 • Mini Ödeme İmkanı

Kadıköy’nda Hizmet Veren Araç Kiralama Firmaları

En Ucuz Ekonomik Araç Renault Clio En Ucuz Fiyat 270 TL En Uygun Fiyatlı Firma Mayrent
En Ucuz Ekonomik Araç Fiat Egea En Ucuz Fiyat 277 TL En Uygun Fiyatlı Firma Mayrent
En Ucuz Ekonomik Araç Ford Tourneo Courier En Ucuz Fiyat 277 TL En Uygun Fiyatlı Firma Mayrent
En Ucuz Ekonomik Araç Opel Corsa En Ucuz Fiyat 280 TL En Uygun Fiyatlı Firma Greenmotion
En Ucuz Ekonomik Araç Citroën C3 En Ucuz Fiyat 285 TL En Uygun Fiyatlı Firma Auto Home
 • Konum

Kadıköy Hakkında

Kadıköy Araç Kiralama

Kadıköy ilçesi İstanbul’da ulaşım açısından önemli bir yere sahiptir. İstanbul'un çeşitli semtlerini birbirine bağlamaktadır. Ulaşım sirkülasyonu fazla olan bu semtte, uygun fiyatlı Kadıköy araç kiralama şirketleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Çoğu ana ulaşım yolları Kadıköy İlçesi'nden geçmektedir. Tarihi, turistik, sanatsal ve kültürel birçok mekana da ev sahipliği yapmaktadır. 2015’te yapılan "İstanbul'da Yaşam Kalitesi Araştırması"nda 2.sırada yerini alan Kadıköy, İstanbul’un eski dönemlerden bu yana İstanbul’un en popüler buluşma noktalarından biridir. Birçok pozitif etkenlere sahip olan konumlardan Kadıköy, İstanbul’da ikamet etmekte olan yerel ve şehir dışından hatta yurt dışından gelen yabancılar için en çok tercih edilen lokasyonlardan biri olmaktadır. Anadolu Yakası’nın en fazla ilgi gören yerlerinin başında gelen Kadıköy, Haydarpaşa gibi filmlere konu olan İstanbul’un sembolünü de içinde barındırmaktadır.  Tarih boyunca Hıristiyan dünyası için de önemli bir yerleşim yeri olan Kadıköy, kültürel ve sanatsal anlamda da şehrin kalbinin unvanına sahip olacak yerlerden biri sayılmaktadır.
Kadıköy’e geldiğinizde kiralık araba fırsatlarına göz atarak sahiline, tarihi yapılarına ve daha birçok güzelliğine hayran kalarak gezebilirsiniz.  

Kadıköy Araç Kiralama

İstanbul’a uğrayan her kişinin mutlaka gitmeliyim dediği bir ilçe olan Kadıköy, pek çok mekana da ev sahipliği yapmaktadır. Fakat geziler esnasında ziyaretçiler konforundan da ödün vermemeyi istemektedir. Araç kiralama bu noktada akıllara gelen ilk seçenek olmaktadır. Tarihi, sanatsal, kültürel birçok mekanı ziyaret ederken zaman ve rahatlık da geziyi kaliteli kılan etkenlerdendir. Fakat araç kiralamak adına kısıtlı olan süre içerisinde tek tek firmaları gezmek, fiyat almak, güven analizini değerlendirmek oldukça zaman kaybettirici olmaktadır. Bu doğrultuda özellikle şehre aşina olmayan kesim uygun fiyatlı ve güvenilir firmayı diğer rakip firmalardan ayırmakta zorlanmaktadır. Bu noktada da miniyol.com sizler için Kadıköy lokasyonunda merkez kiralık araç rezervasyonunuzu en uygun biçimde sizlerin ihtiyacına ve beklentisine yönelik sunmayı hedeflemektedir. Günlük, haftalık, aylık olması fark etmeksizin birçok rent a car firmasını tek tıkla istediğiniz fiyat düzeyinde filtreleyebilir sizin için en uygun kiralık araçları listeleyebilirsiniz.  Böylelikle zaman tasarrufunda bulunabilir, ekstra efor tüketmenize gerek kalmayabilir.

Kadıköy’de Araç Kiralama Avantajları

Kadıköy araç kiralama noktasında büyük avantajlara sahiptir. Kalabalık toplu taşıma ve uçuk taksi ücretlerine karşın mağdur olmamak adına araç kiralama ile konforu tercih etmenizi mutlaka tavsiye ederiz. Kadıköy’de rent a car firmalarından uygun fiyatlı araç kiralama işlemleri ile konforlu, güvenilir bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kadıköy Gezilecek Yerler

kadıköy sahil
Şehir dışından ya da yurt dışından gelen her ziyaretçinin ilk duraklarından olan Kadıköy sizleri tarihi mekanları, doğa güzellikleri ile karşılamaktadır. 1908 yılında inşa edilen Haydarpaşa Garı, şüphesiz Kadıköy’ün ve İstanbul’un simge yapılarının başında gelmektedir. Çok fazla zarar görmesine rağmen Boğaz’a karşı dimdik ayakta durmayı başaran yapı mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Buluşma noktalarının kilit ismi Boğa Heykeli Almanya’ya İstanbul’a getirilen bu heykel Fransızlar tarafından yaptırılmıştır. 1974 yılından beri Kadıköy’ün simgesi olan heykele her ziyaretçinin mutlaka fotoğraf çekilmeden dönmeden bir nokta sayılmaktadır. Osmanlı zamanında Kanuni döneminde yapılan Fenerbahçe Feneri ilk fener olma özelliğine sahiptir.
Kadıköy’de görebileceğiniz en etkileyici yapılardan biri olan Süreyya Opera Binası 1927 yılında Süreyya İlmen Paşa tarafından yaptırılmıştır. 2005 yılında Kadıköy Belediyesi tarafından aslına uygun bir şekilde restore edilen bina yeniden sanat dünyasının hizmetine sunularak birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.
kadıköy kuşbakışı
Kadıköy Moda’daki bir dönem ünlü sanatçı Barış Manço’nun  yaşadığı ev günümüzde  müze olarak hizmet vermektedir. Müzede Barışa Manço’ya ait kostüm, belge ve birçok eşya sergilenmektedir. Müze 2010 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Müzenin bulunduğu Kadıköy sokağına ister kendi arabanızla isterseniz uygun fiyatlı araç kiralama ile kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Dinlenme durağı olarak ise çay bahçelerinin bulunduğu Moda Parkı hem bir şeyler içerek ferahlamak hem de nefeslenmek için Kadıköy’de mutlaka uğranılması gereken yerlerden olmaktadır. Karşılaştığınız manzara sizin tüm yorgunluğunuzu dindirecektir.
kadıköy vapur
Kadıköy uygun fiyatlı araç kiralama seçeneklerini miniyol.com üzerinden değerlendirerek, sizde en ucuz Kadıköy araç kiralama ile bu gözde semti konfor alanınızın dışına çıkmayarak gezebilirsiniz.

Kadıköy'de Ne Yenir?

Zurna Dürüm

Zurna Dürüm

Dürüm severler için vazgeçilmeyecek bir tat. Zurna dürüm yaklaşım 70 cm dürüm ve sosunu mutlaka Kadıköy'e geldiğinizde tatmalısınız.

Kumru

Kumru

İzmir'e özgü yiyeceklerden birisi olan kumruyu en güzel yiyebileceğiniz yerlerden birisi Kadıköy.

Ciğer

Ciğer

Kadıköy'ün meşhur ciğercileri sizi etkileyecek lezzette. Kadıköy'ün birçok sokağında ve caddesinde size lezzet şöleni yaşatacak ciğercilere gitmelisiniz.

Günün büyük bir bölümünün trafikte geçtiği İstanbul’da konforlu ve rahat bir ulaşım sağlamak için kiralık araçlar tercih edilmektedir. Profesyonel ulaşım ihtiyacının çıkmasıyla birlikte İstanbul Anadolu yakasının en kalabalık ilçelerinden biri olan Kadıköy rent a car firmaları da son yıllarda artış göstermiştir. Artan rekabet ile birlikte de Kadıköy araç kiralama fiyatları da firmalara göre değişiklik göstermektedir.
Kadıköy araç kiralama firmalarını ararken zaman kaybetmek istemiyorsanız miniyol.com internet sitesi üzerinden birden fazla rent a car firmasına ulaşabilir, Kadıköy araç kiralama fiyatları karşılaştırmasını listeleyebilirsiniz.
Kadıköy Günlük ve Aylık Araç Kiralama
İnsanların farklı şehirleri veya yaşadıkları bölgeyi düşük maliyetli ulaşım ile keşfetmeleri için en iyi yol günlük ve aylık araç kiralama seçeneğidir. Her bütçeye uygun hizmet sunan ve  fiyat listesini ona göre hazırlayan  miniyol.com firmasında Kadıköy günlük ve aylık araç kiralama fiyatları 199’den TL’den başlamaktadır. Ayrıca birden fazla seçeneği size özel filtreleyen miniyol.com internet sitesi üzerinden Kadıköy günlük ve aylık araç kiralama karşılaştırmasını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kadıköy Kiralık Araç Firmaları

İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri olan Kadıköy’de kiralık araç firmaları birden fazla alternatifle karşımıza çıkmaktadır. Keyifli bir hafta sonu için uygun bir rota olan bu semtte, Kadıköy kiralık araç firmaları seçeneklerini miniyol.com’da sıralayarak fiyat karşılaştırmalı olarak listeleyebilirsiniz.
Dakikalar içinde size uygun ideal aracınızı Kadıköy kiralık araç firmaları üzerinden bularak dilediğiniz gibi bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Kadıköy Rent A Car Noktaları

Ktaşehir rent a car noktaları birden fazla bakımlı ve güvenilir araç filosu ile sorunsuz sürüş ve yolculuk deneyimini yaşamınızı sağlamaktadır. Bununla birlikte Kadıköy araç kiralama yaparak Anadolu ve Avrupa yakasında konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Bireysel veya kurumsal ihtiyaçlar dahilinde ziyaret edilen Kadıköy rent a car noktalarına oturduğunuz yerden miniyol.com ile kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kadıköy araç kiralama firmalarının zengin araç filosu ile istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.
Kadıköy Araç Kiralama Yöntemleri
Mini ödeme ile kart blokesine son veren ödeme seçeneğiyle miniyol.com üzerinden Kadıköy araç kiralama yöntemlerini değerlendirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek araç kiralama hizmeti sunan miniyol.com üzerinden ihtiyacınız dahilinde tarih aralığını ve teslim alış yerini girerek Kadıköy araç kiralama imkanının yararlanabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz marka ve modele birden Kadıköy rent a car firması ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Lüks Araç Kiralama

Ekonomik ve sosyal yaşam şartlarının değişmesi ile birlikte ulaşım alışkanlıklarımızda değişiyor. Artan ulaşım imkanları ile birlikte insanlar daha rahat seyahat etmek için lüks araç kiralamayı tercih ediyor. Bireysel ve kurumsal olarak tercih edilen araba kiralama seçenekleri arasında olan Kadıköy lüks araç kiralama ihtiyacı, ekonomik açından da düşük bir maliyet ile karşımıza çıkıyor.
Üst düzey özelliklere sahip lüks araç kiralama seçenekleri ile hayalinizdeki arabayla sürüş keyfini yakalayabilirsiniz. Kadıköy lüks araç kiralama ihtiyacınıza çözümü miniyol.com üzerinden bulabilirsiniz.

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Üye Girişi