Hakkımızda

Miniyol.com “araç kiralamanın yeni yolu” mottosu ile yola çıkmıştır. Çıktığımız bu yolculukta siz değerli misafirlerimizin seyahatlerinin, tatillerinin ve gezilerinin çilesi haline gelmiş olan araç kiralama süreçlerini olabildiğince hızlı ve güvenli hale getirmek en büyük amacımızdır.
 
Her geçen gün büyüyen, gelişen, dinamik ve genç ekibimizden, teknolojimizden ve tedarikçilerimizden aldığımız güç ile siz değerli misafirlerimize kesintisiz ve güvenli bir deneyim sunuyoruz.
 
Türkiye’nin en büyük online araç kiralama arama motoru olan miniyol.com olarak sizlere kolay, hızlı ve güvenli şekilde onlarca araç kiralama şirketini anında kıyaslama hizmeti sunarak %100 fiyat güvencesi ile araç kiralama hizmeti sunmaktayız.
 
Yerel ve global tedarikçilerimiz ile siz değerli misafirlerimizin eski araç kiralama deneyimlerini unutturacak ve size bambaşka bir deneyim sunacağız. 

Hadi şimdi sizde miniyol.com araç kiralama motorunu keşfedin. Yüzlerce farklı tedarikçi, binlerce farklı marka ve model arasından size en uygun olan aracı seçip %100 güvenli şekilde rezervasyonunuzu yaptırın. 
 
Miniyol.com araç kiralamanın yeni yolu.

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi