Son yıllarda Konya’daki üniversite öğrencisi nüfusunun artmasıyla birlikte gece hayatı ve eğlence kültürü de gelişmeye başlamıştır. Konya, canlı müzik ve publar sayesinde harika vakit geçirme imkanı sunan birçok eğlence mekanına ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle Alaeddin Tepesi, Zafer Caddesi ve Bosna Hersek Mahallesi’nde bu mekanlardan sıkça bulunmaktadır.

konya gece hayatı ve eğlence

Club Inferno Mania

Şehir merkezinde bulunan Club Inferno Mania, şehrin önde gelen eğlence mekanlarındandır. Genç nüfusun en çok tercih ettiği yerlerden olan Club Inferno Mania, geniş kapasitesiyle de ön plana çıkmaktadır. 2013 ve 2016 yıllarında en iyi eğlence mekanı da seçilen Club Inferno Mania haftanın her günü hizmet vermektedir.

Adres: Akademi, Grand Hotel, Yeni İstanbul Cd. 231/A, 42050 Selçuklu/Konya

Casa Di Caffe

Merkeze yakın konumda bulunan Casa Di Caffe, üniversite öğrencileri ve genç nüfusun sıklıkla tercih ettiği mekanlardandır. Serpme kahvaltısının popüler olduğu Casa Di Caffe, harika atmosferiyle de şehirdeki en popüler mekanlardandır.

Adres: Mamuriye, No:, Ferit Paşa Cd. No:9, 42040 Meram/Konya

Willy Wonder’s

Şehir merkezine yakın konumda bulunan mekanlardan olan Willy Wonder’s, etkileyici tasarımı ve atmosferiyle ön plana çıkmaktadır. Haftanın her günü gece yarısına kadar hizmet veren mekan, özellikle gençlerin ilgi odağındaki yerlerdendir.

Adres: No:5/B, Nişantaş Sk., 42060 Selçuklu

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi