Kahramanmaraş’ta şehir içi ulaşım otobüs, minibüs, dolmuş, taksi, şahsi araç ve kiralık araçla sağlanıyor. Maraş’ta şehir içi ulaşımda KahramanKart adı verilen elektronik kartlar kullanılıyor.

Otobüs ile Ulaşım

Kahramanmaraş’ın en popüler şehir içi ulaşım seçeneği otobüslerdir. Maraş’ta otobüsler 50’den fazla hat ve 1300’den fazla durakta hizmet verirler. Birçok yere ulaşım sağlayabileceğiniz Kahramanmaraş otobüsleri Döngele – Hascan Sokak 1 – Büyük Mezarlık 2 – Şekeroba Park durakları arasındaki alanı kapsarlar.

Kahramanmaraş Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine oldukça yakın bir konumda yer aldığından ulaşımı oldukça kolaydır. Havalimanında bulunan taksilerle ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen otobüslerle şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer şehir merkezine ulaştıktan sonra da gezecekseniz tercih edebileceğiniz en mantıklı seçenek havalimanı rent a car ofislerinden araç kiralama işlemi yapmak olacaktır. Kahramanmaraş Havalimanı araç kiralama işlemi yaparak seyahatinizi çok daha hızlı ve rahat şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi