İzmir, gece hayatı ve eğlence açısından oldukça zengindir. Şehir merkezinde, Alsancak, Konak gibi bölgelerde barlar, kulüpler, publar ve restoranlar bulunur. Aynı zamanda, sahilde yer alan Çeşme, Alaçatı, Foça gibi ilçelerde de plaj kulüpleri, beach barlar ve yazlık mekanlar mevcuttur. İzmir gece hayatı açısından çok çeşitlilik sunar. Birçok farklı müzik tarzının yer aldığı kulüpler ve barlar bulunur. Ayrıca, şehir merkezinde ve sahil bölgelerinde yer alan tiyatro ve sanat merkezlerinde de eğlenceli gösteriler ve konserler düzenlenir.

izmir gece hayatı ve eğlence

1888

Konak ilçesindeki Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde yer alan 1888, ulaşım açısından da oldukça rahat bir eğlence mekanıdır. İzmir’in en iyi eğlence mekanlarından olan 1888, pazar günleri dışında kesintisiz olarak hizmet veriyor.

Adres: Cumhuriyet Blv. No:248 2.Kordon, Alsancak

Pirpirim Fasıl

İzmir’in en popüler fasıl mekanlarından olan Pirpirim Fasıl, Alsancak’ta yer alıyor. Et restoranı ve fasıl mekanı olarak hizmet veren Pirpirim Fasıl, canlı müzik etkinlikleriyle de gece hayatının önemli yerlerindendir.

Adres: Alsancak Atatürk Cad. No:376/A 1 Kordon, 35250 Konak

Kalan Türkü Evi

Özellikle Türk halk müziği hayranları tarafından sıklıkla tercih edilen Kalan Türkü Evi, Konak ilçesinde yer alıyor. Türkü, canlı müzik ve konser gibi etkinliklerin düzenlendiği Kalan Türkü Evi, İzmir’in en popüler türkü yerlerindendir.

Adres: Akdeniz, Vali Kazım Dirik Cd. No:6/B, 35210 Konak/İzmir

Ooze Venue

Bornova ilçesinde bulunan Ooze Venue, İzmir’in en popüler eğlence ve gece mekanlarındandır. Her gece oldukça kalabalık bir genç nüfusu ağırlayan bu mekanda birçok ünlü isim sahne alıyor. Ooze Venue, eğlenceli bir akşam geçirmek için en ideal yerlerdendir.

Adres: Erzene, Kazım Karabekir Cd. No:46, 35040 Bornova/İzmir

Dungeon

Bornova ilçesinde yer alan Dungeon, son dönemlerin en popüler gece kulüplerindendir. İzmir’de yetişmiş genç sanatçıların konserleriyle bilinen Dungeon, farklı tarz müzikleriyle dikkat çekiyor.

Adres: Erzene, 83. Sk. No:14, 35040 Bornova/İzmir

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi