Üniversite şehri olmasının da etkisiyle oldukça genç bir nüfusa sahip olan Eskişehir’de eğlenebileceğiniz birçok konser alanları, restoranlar, kafeler, gece kulüpleri, barlar, publar ve meyhaneler bulunmaktadır. Özellikle Odunpazarı ve Tepebaşı ilçelerinde bulunan bu eğlence mekanlarında sabahın ilk ışıklarına kadar harika zaman geçirebilirsiniz.

Eskişehir gece hayatı ve eğlence

Kör Kamil Restoran

Odunpazarı’nın İki Eylül Caddesi üzerinde yer alan Kör Kamil Restoran, gündüzleri restoran, akşamları ise meyhane olarak hizmet vermektedir. Canlı müziği, harika atmosferi, lezzetleri mezeleri ve yemekleriyle ünlü olan Kör Kamil Restoran haftanın her günü 09.00-00.00 saatleri arasında açıktır.

Adres: Arifiye, İki Eylül Cd. No:23, 26010 Odunpazarı/Eskişehir

London Live

Özellikle genç nüfus tarafından sıklıkla tercih edilen London Live, gündüzleri restoran ve kafe, akşamları ise pub olarak hizmet vermektedir. Lezzetli menü seçeneğiyle de sevilen bir mekan olan London Live, nezih ortamı ve kaliteli müzikleriyle misafirlerini beklemektedir.

Adres: Yenibağlar, Yılmaz Büyükerşen Blv No:77, 26170 Tepebaşı/Eskişehir

Fakülte Performance Hall

Konser mekanı ve gece kulübü konseptli Fakülte Eskişehir, Tepebaşı ilçesinde yer almaktadır. Ünlü isimlerin sahne almasıyla bilinen Fakülte Performance Hall, özellikle üniversite öğrencileri arasında oldukça popülerdir. 12.00 - 05.00 saatleri arasında hizmet veren bu mekanı Eskişehir geziniz sırasında eğlenmek için tercih edebilirsiniz.

Adres: Hoşnudiye, Sağın Sk. No:3, 26130 Tepebaşı/Eskişehir

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi