Eskişehir şehir içi ulaşım

Eskişehir’de şehir içi ulaşım otobüs, minibüs, dolmuş, taksi, tramvay, şahsi araç ve kiralık araçla sağlanmaktadır. Eskişehir’e özel elektronik kart olan Eskart ile toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Eskişehir’de şehir içi ulaşımda en çok tercih edilen araç Estram adı verilen tramvaydır. Şehirde hizmet veren 8 farklı tramvay hattı bulunmaktadır. Otobüsler ise kırmızı, siyah ve mavi olmak üzere üç çeşittir. Bu otobüsler 70’ten fazla güzergahta hizmet vermektedir.

Hasan Polatkan Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Hasan Polatkan Havalimanı şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Bu sebeple şehir merkezine kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. 4K, 55S ve 63K hatlı otobüslerin ve Yıldız-Muttalip dolmuşunun yanı sıra taksi ile de şehir merkezine gidebilirsiniz. En rahat alternatif ise havalimanındaki rent a car ofislerinden araç kiralama işlemi yapmaktır. Hasan Polatkan Havalimanı araç kiralama işlemi yaparak rahatça şehir merkezine gidebilirsiniz.

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi