Edirne’de gençlerin ve turistlerin popüler mekanları arasında müzik ve eğlence mekanları geliyor. Oldukça renkli bir gece hayatına sahip şehirde çok sayıda bar, pub ve club bulunuyor. Sıklıkla sahil kesiminde bulunan eğlence mekanlarında eşsiz manzaraya karşı güzel bir akşam geçirebilirsiniz. Her bütçeye uygun çok sayıda mekana sahip Edirne’de özgürce eğlenebilir ve müziğin tadına varabilirsiniz.

Punto Bistro Shot Bar

Şehir merkezine yalnızca 2km mesafe uzaklıkta yer alan Punto Bistro Shot Bar, gençlerin ve turistlerin uğrak mekanları arasında. Yılın her günü açık olan mekanda herhangi bir yaş kısıtlaması bulunmamaktadır. Şehir merkezine yakınlığı tercih sebebi olan mekana özel araç ve kiralık aracınızla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres: Sabuni, göktepe iş merkezi, Murat Turgu Cd, 22100 Merkez/Edirne

Cadde Bar

Şehir merkezine 4km mesafe uzaklıkta yer alan Cadde Bar, Edirne’nin popüler eğlence mekanları arasında yer alıyor. Şehre gelen yerli ve yabancı turistlerinde sıklıkla uğradığı Cadde Bar, yılın her günü hizmet vermektedir. Ulaşım konusunda da oldukça rahat olan bara özel araç, toplu taşıma ve otobüs seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.

Adres: Talat Paşa Caddesi, Fatih  22030 Merkez/Edirne

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi