İstanbul ve İzmir kadar zengin olmasa da Ankara’nın da kendine has gece ve eğlence hayatı kültürü bulunmaktadır. Özellikle Kızılay, Sıhhiye ve Kavaklıdere gibi bölgelerde birçok bar, kafe ve gece kulübü bulunur. Ayrıca, Atakule ve Ankara Kalesi gibi yerlerde güzel manzaralar eşliğinde akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Ankara'da gece hayatı ve eğlence

Always Rock Bar

Always Rock Bar, alternatif müzik sevenlere hitap eden popüler bir eğlence mekanıdır. Merkezi bir konumda yer alan bu mekana ulaşım da oldukça kolaydır. Güzel müzikli ve kaliteli eğlence mekanlarının başında gelen Always Rock Bar’a kalabalık arkadaş gruplarınızla veya tek başınıza gidebilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet, İnkılap Sk. No:5/11, 06420 Çankaya/Ankara

Fikrim Bar

Kızılay Meydanı’nda bulunan Fikrim Bar bu sebeple ulaşımı kolay olan bir eğlence mekanıdır. Ankara’daki en sevilen yerlerden olan Fikrim Bar, eğlenceli atmosferi ve canlı müzik performansları sebebiyle sıkça tercih edilmektedir.

Adres: Meşrutiyet, 06440, Olgunlar Cd. No:9, 06420 Çankaya/Ankara

Yıldız Gırnata Meyhane – Fasıl

Meyhane ve fasıl konseptli mekanları seven kişiler için önerebileceğimiz en iyi yer Çankaya’nın hilal mevkiinde yer alan Yıldız Gırnata’dır. Şehrin en sevilen eğlence mekanlarından olan Yıldız Gırnata’da leziz mezeler, güzel müzikler ve muhteşem fasıl programı eşliğinde nezih bir atmosferde harika bir gece geçirebilirsiniz.

Adres: Hilal, 677. Sk. No:49 D:C, 06550 Çankaya/Ankara

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi