Her mevsim turizmde aktif olan Adana birçok tarihi ve kültürel yerin yanı sıra sayısız doğal güzelliğe de ev sahipliği yapıyor. Şehri keşfetmek için akın akın gelen ziyaretçiler ise Adana’da konaklama yapabilecekleri en iyi yeri seçmeye çalışıyorlar. Özellikle merkez ilçelerden Seyhan ve Yüreğir ilçeleri konaklamada en çok tercih edilen ilçeler olarak öne çıkıyor. 

Adana'da nerede kalınır

Adana'da Kalınabilecek Oteller

Adana Hilton SA

Şehrin merkez ilçelerinden olan Yüreğir’de bulunan Adana Hilton SA, Seyhan nehri ve şehir manzaralı konseptiyle Adana’daki en güzel otellerdendir. Restoran, bar, spa, hamam, çocuk havuzu ve kapalı yüzme havuzları da bulunan Adana Hilton SA, birçok gezilecek yere de oldukça yakın konumdadır.

Adres: Sinanpaşa, Hacı Sabancı Blv. No:1, 01220 Yüreğir/Adana

Divan Adana

Seyhan ilçesinde bulunan Divan Adana, hem iş gezisi hem de tatil için şehre gelen turistlerin uğrak otellerindendir. Her bütçeye uygun oda seçenekleri sunan Divan Adana’da restoran, bar, spor salonu, spa gibi imkanlar da sağlanıyor. Gezilecek yerlere yakın konumda bulunan Divan Adana’yı geziniz sırasında konaklama amaçlı kullanabilirsiniz.

Adres: Çınarlı Mh, Turhan Cemal Beriker Blv. No:33, 01060 Seyhan/Adana

İbis Adana

Seyhan ilçesinde hizmet veren otellerden olan İbis Adana, Atatürk Parkı’na yakın bir konumda yer alıyor. Standart odalardan kral dairelerine kadar birçok oda seçeneğinin bulunduğu otelde engelli vatandaşlar için kolaylık sağlayan hizmetler de sağlanıyor. 

Adres: Çınarlı, Turhan Cemal Beriker Blv. No:49, 01120 Seyhan/Adana

Adana’da Kamp Yapılabilecek Yerler

  • Belemedik Tabiat Parkı Kamp Alanı
  • Yerköprü Kanyonu Kamp Alanı
  • Dokuzoluk Kanyonu Kamp Alanı
  • Kapıkaya Kanyonu Kamp Alanı
  • Örcün Kamp Alanı
  • DSİ – Çamlık Piknik Ve Kamp Alanı
  • Yumurtalık Lagünü Milli Parkı Kamp Alanı
     

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi