Adana’da gezilecek yerler kadar eğlence mekanlarının sayısı da oldukça fazla. Bütün gece canlı müzik ve DJ performansı eşliğinde dans edebileceğiniz club, pub ve barların yanı sıra leziz yemekli restoranlar ve kafelerde harika bir akşam geçirebilirsiniz. Adana’da gece hayatı deyince akla ilk olarak Seyhan ve Çukurova ilçeleri gelir.

Adana’da Gece Hayatı ve Eğlence

Dean Martin

Şehrin en popüler eğlence mekanlarından olan Dean Martin, şehir merkezine yakınlığı ve canlı müzik hizmetiyle ön plana çıkıyor. Dean Martin’de leziz yemekler, alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleriyle sevdiklerinizle birlikte kaliteli bir akşam geçirebilirsiniz.

Adres: Mahfesığmaz, Damar Arıkoğlu Blv. 33 A, 01170 Çukurova/Adana

Hayal Kahvesi

Birçok şehirde şubesi bulunan Hayal Kahvesi’nin Adana şubesi şehirde en çok sevilen eğlence mekanlarından biri. Canlı müzik ve konser etkinliklerinin sık sık düzenlendiği Hayal Kahvesi’nde hem açık hem de kapalı mekan bulunuyor.

Adres: Güzelyalı, Turgut Özal Blv. No:16 D:B, 01170 Çukurova/Adana

The North Shield

Şehir merkezine oldukça yakın konumda bulunan The North Shield, Adana’nın en popüler ve en iyi mekanları arasında yer alıyor. Etkileyici atmosferinin yanı sıra sıcak içecekleri, yemekleri, alkollü ve alkolsüz soğuk içecekleri oldukça ilgi çekicidir. Özellikle hafta sonları çok kalabalık olan mekanda eğlenceli bir akşam geçirebilirsiniz.

Adres: Cemalpaşa, Vali Yolu Cd. no:1/b, 01120 Seyhan/Adana

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi