Karadeniz’in önemli turistik şehirlerinden olan Zonguldak’ta keyifli vakit geçirebileceğiniz birçok eğlence mekanının yanı sıra sakin kafe ve restoranlar da bulunuyor. Ailece veya arkadaş gruplarınızla tercih edebileceğiniz bu mekanlar özellikle şehir merkezi, Kozlu ve Ereğli ilçelerinde yer alıyor.

Deniz Kulübü

Hem deniz ürünleri restoranı hem de gece kulübü konseptiyle hizmet veren Deniz Kulübü şehrin en sevilen eğlence mekanlarından biri. Özellikle muhteşem deniz manzarasıyla ön plana çıkan mekanda eğlenceli vakit geçirerek lezzetli yemekleriyle karnınızı doyurabilirsiniz.

Adres: Yayla, 100. Yıl Gezi Yolu Sk. No:51, 67030 Zonguldak Merkez/Zonguldak

D All In

Oldukça şık bir konsepti bulunan D All In, Dedeman Zonguldak’ın altında yer alıyor. Ziyaretçilerine hem konaklama hem de harika bir eğlence fırsatı sunan D All In, muhteşem deniz manzarasıyla da dikkat çekiyor. Sabahları kahvaltı yapabileceğiniz mekanda akşamları ise müzik eşliğinde aileniz veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Adres: İncivez, Dedeman Otel, Milli Egemenlik Cd. No:128/101, 67600 Zonguldak Merkez/Zonguldak

Ada Cafe Bistro

Şehir merkezine yakın konumdaki Ada Cafe Bistro yorucu bir gün sonunda kafa dağıtabileceğiniz nezih bir mekandır. Ada Cafe Bistro’da çay, kahve, deniz manzarası ve temiz hava eşliğinde arkadaşlarınızla sohbet ederek harika bir akşam geçirebilirsiniz.

Adres: Bahçelievler, 67100 Zonguldak Merkez/Zonguldak

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi