Turizm sektöründe oldukça hareketli olan Sakarya’da gece hayatı da aynı şekilde hareketlidir. Gündüzleri şehrin güzelliklerini keşfettikten sonra gece arkadaşlarınızla veya ailenizle harika bir akşam geçirmek için önünüzde birçok seçenek bulunuyor. Şehirde birçok kafe, restoran, pub, bar ve gece kulübü bulunuyor. Bu eğlence mekanlarının birçoğu Adapazarı ilçesinde yer alıyor.

Sakarya gece hayatı ve eğlence

Horoz Coffee Shop

Özellikle hoş atmosferiyle oldukça beğenilen Horoz Coffee Shop, şehir merkezine yakın sayılabilecek bir konumdadır. Ailece veya arkadaş gruplarınızla eğlenceli bir akşam geçirebileceğini kafede birbirinden lezzetli tatlıları ve sıcak içecekleri de tadabilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet, Papatya Sk. 24/A, 54100 Adapazarı/Sakarya

Radio Pub Performance Hall

Canlı müzik ve karaoke aktivitelerinin bulunduğu Radio Pub Performance Hall, şehir merkezine yaklaşık 5 kilometre mesafede yer alıyor. Arkadaş grubunuzla müzik eşliğinde dans ederek oldukça keyifli bir gece geçirebileceğiniz mekanda herhangi bir giriş ücreti alınmamaktadır.

Adres: Şirinevler, Adnan Menderes Cd. No: 230/1, 54100 Adapazarı/Sakarya

zıBAR

Üç katlı ve renkli atmosfere sahip bir eğlence mekanı olan zıBAR, ziyaretçilerine canlı müzik eşliğinde harika bir akşam vaat ediyor. Özellikle kalabalık arkadaş grupları tarafından tercih edilen zıBAR’da geç saatlere kadar müzik eşliğinde dans ederek sosyalleşebilirsiniz.

Adres: Tığcılar, Atatürk Blv. No:23, 54100 Adapazarı/Sakarya

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi