Malatya’nın gece hayatı çok hareketli olmasa da diğer Doğu Anadolu Bölgesi illerine göre daha canlıdır. Birçok kafe ve restoranın yanı sıra öğrenci nüfusunun fazla olması sebebiyle az sayıda bar ve gece kulüpleri de şehirde bulunuyor. Buna rağmen harika vakit geçirebileceğiniz kaliteli eğlence mekanları şehirde yer alıyor.

Altınyunus Restaurant

7 ayrı salonu ve bahçesi bulunan Altınyunus Restaurant, Malatya’nın en çok tercih edilen gece hayatı mekanlarındandır. Karakaya Baraj Gölü’nün muhteşem manzarasına tanıklık edebileceğiniz restoranda alkollü ve alkolsüz içeceklerle mekanın lezzetlerini tadabilirsiniz. Ayrıca Altınyunus Restaurant’ta canlı müziğin keyfini de çıkarabilirsiniz.

Adres: Çöşnük, Elazığ Yolu 4 km, 44320 Battalgazi/Malatya

Ali Dayı’nın Yeri

Lezzetli alabalıklarıyla ünlü olan Ali Dayı’nın Yeri ziyaretçilerine harika atmosferinde kaliteli bir akşam vaat ediyor. Farklı çeşitleri bulunan alabalıklar arasında kiremitte kaşarlı alabalık ve soğanlı kaşarlı alabalık ön plana çıkıyor. Alabalık dışında çorba, salata, meze çeşitleri ve tatlıları da deneyebilirsiniz.

Adres: İnönü Caddesi Malatya Park AVM Karşısı Sümer Park İçi, 44500 Yeşilyurt / Malatya

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi