Önemli turizm şehirlerinden biri olan Kütahya’da konaklama imkanı bulabileceğiniz birçok otel bulunuyor. Sıcak suları ile ünlü olan Kütahya’da özellikle termal otellerin sayısı bir hayli fazladır ve en çok tercih edilen oteller bunlardır. Termal otellerin dağılımı ise bir kısmı şehir merkezi ve yakınlarındayken bir kısmı ise Yoncalı mahallesi ve çevresindedir. Birçok otelde otopark hizmeti de verildiğinden dolayı oto kiralama yaparak gezi listenizdeki yerleri rahat bir şekilde gezebilirsiniz.

Kütahya'da nerede kalınır

Yoncalı Termal Otel

Şehrin en ünlü otellerinden biri olan Yoncalı Termal Otel, şık ve etkileyici atmosferi ile misafirlerine hizmet veriyor. Ailece güzel vakitler geçirebileceğiniz açık ve kapalı termal havuzları da bulunuyor. Konum olarak da gezilecek yerlere yakınlığı ile dikkat çekiyor. Geziniz sırasında Yoncalı Termal Otel’i tercih ederek sıcak sularında şifa bularak kaliteli bir dinlenme imkanı bulabilirsiniz.

Adres: Yoncalı, Kütahya Caddesi No:45, 43250 Merkez/Kütahya

 

Harlek Termal Otel

Şehir merkezinde bulunan Harlek Termal Otel yemyeşil atmosferi ile ziyaretçilerine sakin ve keyifli bir konaklama fırsatı sağlıyor. Termal havuzlarında keyifli vakitler geçirerek jakuzili odalarda rahatlayabilirsiniz. Çocuklar için yer alan oyun alanları ile de çocuklu ailelerin tercih edebileceği bir otel. Ayrıca otopark hizmetinin de bulunduğu Harlek Termal Otel’de Miniyol’dan kiralayacağınız kiralık aracı da güvenle park edebilirsiniz.

Adres: Eskişehir Yolu 23. Km, 43001 Soğukçeşme/Kütahya Merkez/Kütahya

 

Nehir Termal Otel

Şehrin ünlü sıcak sularının bulunduğu termal otellerden biri olan Nehir Termal Otel, Yoncalı’da yer alıyor. Ailelere özel ortak yüzme alanlarının yanı sıra bay ve bayan misafirler için ayrı havuzlar da bulunuyor. Ayrıca Nehir Termal Otel’de hamam, sauna ve buhar odası gibi imkanlar da sunuluyor.

Adres: Yoncalı, Yonca Sk. No:6 D:11, 43100 Kütahya Merkez/Kütahya

 

Kütahya’da Kamp Yapılabilecek Yerler

Kütahya termal kaynakları ve tarihi yapılarıyla olduğu kadar tabiat harikası doğasıyla da görülmeye değer şehirlerimizdendir. Sizin için hazırladığımız gezilecek yerler listesinden sonra burada geçireceğiniz sürenin bir kısmını da Kütahya’nın muhteşem doğasına ayırabilirsiniz. Huzurlu ortamı ve dinlenebileceğiniz sessizliyle sizin için önereceğimiz kamp alanlarında piknik yapabilir, balık tutabilir veya huzurlu bir gezintiye çıkabilirsiniz.

  • Porsuk Gölü Kamp Alanı
  • Kütahya Şehir Ormanı Kamp Alanı
  • Domaniç Dağları Kamp Alanı
  • Murat Dağı Kamp Alanı
  • Ağaçköy Regülatörü Mesire ve Kamp Alanı
  • Çamlıca Tabiat Parkı Kamp Alanı
  • Gölcük Yaylası Kamp Alanı

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi