Kayseri, Türkiye'nin geleneksel ve kültürel açıdan zengin bir şehri olmasının yanı sıra, birçok üniversiteye ev sahipliği yapması nedeniyle canlı bir öğrenci nüfusuna da sahip. Bu nedenle şehirde bazı gece hayatı seçenekleri mevcut olsa da İstanbul veya Ankara gibi büyük şehirlerdeki kadar hareketli bir gece hayatı yoktur.

kayseri gece hayatı ve eğlence

Seyir Yediağaç Cafe & Bistro

Hacılar ilçesinde yer alan Seyir Yediağaç Cafe & Bistro, müşterilerine muhteşem Kayseri manzarasını sunuyor. Ailece ve arkadaş gruplarıyla oturup keyifli zaman geçirebileceğiniz kafe özellikle üniversite öğrencileri arasında oldukça popülerdir.

Adres: Yediağaç, Şht. Rüştü Bayram Cd. No:170, 38210 Hacılar/Kayseri

Kale Roof Bar

Kocasinan ilçesindeki Hilton otelin çatı katında bulunan Kale Roof Bar, merkezi konumu itibariyle oldukça kolay ulaşıma sahiptir. Harika manzara ve canlı müzik eşliğinde keyifli vakit geçirebileceğiniz mekanda alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri bulunuyor.

Adres: Cumhuriyet, Cumhuriyet Meydanı Tekin Sok. Hilton Kayseri No:2, 38350 Kocasinan/Melikgazi/Kayseri

Yeşilgöl Night Club

Kocasinan ilçesinde bulunan Yeşilgöl Night Club, özellikle gençlerin tercih ettikleri mekanlardandır. Yaş sınırının bulunduğu mekanda alkollü ve alkolsüz içecek servisleri bulunur. Yeşilgöl Night Club, arkadaş grubunuz veya ailenizle eğlenceli vakit geçirebileceğiniz güzel bir mekandır.

Adres: Cırgalan, D:260, 38110 Kocasinan/Kayseri

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi