Çanakkale’de genç nüfusun yoğunlukta olmasıyla birlikte gece hayatının da oldukça renkli olduğunu söyleyebiliriz. Deniz kenti olan Çanakkale’de rakı-balık yapılabilecek salaş mekanların yanı sıra dans edebileceğiniz bar, club ve canlı müzik mekanları da oldukça yoğundur. Çanakkale gece hayatının Barlar Sokağı ve Kordon Boyu’nda yoğunlaştığını söyleyebiliriz.

Çanakkale gece hayatı ve eğlence

Duvar Cafe Bar

Çanakkale şehir merkezinde ulaşımı oldukça kolay olan Duvar Cafe Bar, gençlerinde sıklıkla tercih ettiği bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. Şehir merkezinden yürüyerek bile ulaşabileceğiniz mekan Rock müzik seviyorsanız tam da size göre. Haftanın belirli günlerinde özel etkinlikler ve kısa süreli indirimler yapan Duvar Cafe Bar, Çanakkale’de eğlence mekanı arıyorsanız değerlendirebileceğiniz alternatifler arasında.

Adres: Kemalpaşa, Matbaa Sk. No:7/2, 17100 Merkez/Çanakkale

Mor Salkım Meyhanesi

Keyifli ve lezzetli bir mekan arıyorsanız şehrin en ünlü meyhanesi olan Mor Salkım Meyhanesi’ne göz atabilirsiniz. Zengin meze seçeneği ve hızlı servis hizmetiyle Çanakkalelilerin ve şehre gelen ziyaretçilerin uğrak mekanlarından biridir. Mor Salkım Meyhanesi ailenizle ya da arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirebileceğiniz bir mekandır.

Adres: Kemalpaşa, Fetvane Sk. 20/A, 17100 Çanakkale Merkez/Çanakkale

Yalı Hanı Cafe Bar

Çanakkale’nin bir diğer popüler mekanı Yalı Hanı Cafe Bar gençlerin favori mekanları arasında yerini alıyor. Hem bahçesi hem de kapalı mekanı bulunan Yalı Hanı Cafe Bar’da haftanın belirli günlerinde canlı müzik etkinlikleri de gerçekleştiriliyor. Şehir merkezinde yer alması sebebiyle ulaşım konusunda oldukça rahat olan Yalı Hanı Bar’ı Çanakkale gezilerinizde değerlendirebilirsiniz.

Adres: Kemalpaşa, Fetvane Sk. No:31, 17000 Çanakkale Merkez/Çanakkale

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi