Batman’da şehir içi ulaşım otobüs, minibüs, dolmuş, taksi, şahsi araç ve kiralık araçla sağlanıyor. Şehir içi ulaşımda en sık tercih edilen toplu taşıma aracı otobüslerdir. 20’den fazla otobüs hattının bulunduğu Batman’da şehrin birçok yerine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Batman’da şehir içi ulaşım otobüslerinde Dicle Kart adı verilen elektronik kartlar kullanılıyor.

Otobüs ile Ulaşım

20’den fazla otobüs hattının bulunduğu Batman’da otobüs seferleri son olarak saat 22.00’da yapılıyor. Bu otobüslerle şehrin birçok yerine ulaşabilirsiniz.

Batman Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Batman Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak için Havaş servisleri seçeneklerdendir. Havaş, havalimanı ile şehir merkezi arasında düzenli servisler sağlayan bir hizmettir. Batman Havalimanı'ndan şehir merkezine toplu taşıma araçlarıyla da ulaşım yapabilirsiniz. Havalimanı yakınında bulunan duraklardan otobüs veya dolmuşlara binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Bunların dışında havalimanında bulunan taksilerle ve rent a car ofislerinden yapacağınız araç kiralama işlemleriyle de şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi