Özellikle yaz aylarında turiste akınına uğrayan Balıkesir, turizmin canlı olduğu şehirlerimizdendir. Plajları ve gezilecek yerleri kadar konaklama yapılabilecek yerleri ile de ön plana çıkan Balıkesir’de birçok kamp alanı, otel, pansiyon gibi seçenek bulunuyor. Özellikle Ayvalık, Edremit ve Altınoluk konaklamada en çok tercih edilen yerlerin başında geliyor.

Balıkesir'de nerede kalınır?

D-Resort Ayvalık Murat Reis

Yaklaşık 100 odası bulunan D-Resort, Balıkesir’in en sevilen otellerindendir. Geniş ve rahat odaları, ücretsiz wifi, TV, klima, minibar gibi özellikleriyle her mevsim konaklama hizmeti veriyor. 0-6 yaş çocuklara ücretsiz olan D-Resort Ayvalık Murat Reis, Balıkesir gezinizde tercih edebileceğiniz oteller arasında yer alıyor.

Adres: Küçükköy Mahallesi Murat Reis Bulvarı Murat Reis Otel, No: 4/A, 10410 Ayvalık/Balıkesir

Rawda Resort Hotel Altınoluk

Edremit ilçesinde yer alan Rawda Resort Hotel, şehrin en uğrak otellerindendir. Havuz, spa, fitness, bar gibi hizmetlerin de bulunduğu otel oldukça konforlu bir tesistir. 0-5 yaş arası çocuklara ücretsiz olan Rawda Resort Hotel Altınoluk’u Balıkesir geziniz sırasında tercih edebilirsiniz.

Adres: Altınoluk, Ayvalı Burun mevkii Narlı Mahallesi No:247, 10870 Edremit

Adrina Termal Health & Spa Hotel

Yaklaşık 80 odadan oluşan Adrina Thermal Hotel, şehir merkezine 110 kilometre uzaklıktadır. Wifi, klima, minibar gibi özelliklerin de bulunduğu otelde kahvaltı ve uyandırma servisi de yapılıyor. Adrina Termal Health & Spa Hotel özellikle arkadaş grupları arasında oldukça popülerdir.

Adres: Güre Cumhuriyet Mahallesi Melek Hanım Gülevler Sokak No:2, 10395 Edremit/Balıkesir

Balıkesir’de Kamp Yapılabilecek Yerler

  • Kapıdağ Camping
  • Ayvalık Adaları Kamp Alanı
  • Sarımsaklı Kamp Alanı
  • Şeytan Sofrası Kamp Alanı
  • Narlı Köyü Kamp Alanı
  • Ortunç Koyu Kamp Alanı
  • Akaleos Kamp Alanı

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi