Marmara’nın turizm cennetlerinden olan Balıkesir’in gece hayatı da oldukça hareketlidir. Türkiye’nin güney kısımlarına göre daha ekonomik olan Balıkesir, özellikle gençlerin alternatif olarak seçtiği şehirlerdendir. Bu sebeple eğlence alternatifi olarak birçok kafe, bar, restoran, pub ve gece kulübüne ev sahipliği yapıyor.

Balıkesir'de gece hayatı ve eğlence

Cunda Moshos Taverna

Cunda Adası’nın muhteşem manzarasına sahip olan Moshos Taverna, en güzel günbatımı manzaralarına ev sahipliği yapıyor. Leziz balıklar ve mezeler eşliğinde 60’lı yıllara gidebileceğiniz Moshos Taverna, sıcak ortamı ve samimi atmosferiyle ön plana çıkıyor.

Adres: Mithatpaşa, Halk Cd. No:12, 10405 Ayvalık/Balıkesir

Kaya The Rock

Erdek ilçesinin Seyitgazi Tepesi’nde yer alan Kaya The Rock, ilçenin en büyük eğlence mekanlarındandır. 3.000 m2 alan üzerinde bulunan ve binlerce kişiyi ağırlayabilen mekanda ünlü sanatçılar ve DJ’lerin performansı eşliğinde muhteşem bir akşam geçirebilirsiniz.

Adres: Zeytinli, 10500 Erdek/Balıkesir

Martin Pub

Burhaniye ilçesinde bulunan Martin Pub özellikle yaz aylarında tıka basa dolan bir mekandır. Bölgenin en iyi eğlence mekanlarından olan Martin Pub, canlı müzik eşliğinde harika bir atmosferde muhteşem bir gece fırsatı sunuyor.

Adres: Ören, 2067. Cd., 10700 Burhaniye/Balıkesir

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi