Özellikle yaz aylarında sayısız yerli ve yabancı turisti ağırlayan Antalya’da bu sebeple oldukça gelişmiş ve çok çeşitli eğlenme alternatifleri bulunmaktadır. Özellikle şehir merkezi, Alanya ve Kemer gibi bölgelerde birçok kafe, restoran, pub, bar gibi eğlence mekanları bulunuyor.

Club Inferno

Kemer ilçesinde bulunan Club Inferno şehrin en popüler eğlence mekanlarındandır. Oldukça hareketli gece hayatı bulunan Club Inferno; etkileyici atmosferi, lazer şovları ve kaliteli DJ’leri ile herkesin ilgiyle tercih ettiği yerlerdendir. Geniş kapasitesiyle hizmet veren gece kulübünde hem alkollü hem de alkolsüz içecekler bulunuyor.

Adres: Merkez, Deniz Cd. No:1, 07980 Kemer/Antalya

Aura Club Kemer

Antalya’nın bir diğer popüler gece kulübü olan Aura Club, Kemer ilçesinde yer alıyor. Aura Club Kemer, şehrin en eski gece kulüplerindendir. Yaklaşık 3.000 kişilik bir kapasiteye sahip olan mekan yaz aylarında turistlerin akınına uğruyor. Yerli ve yabancı DJ’lerin sahne aldığı Aura Club Kemer’de oldukça hareketli bir gece yaşayabilirsiniz.

Adres: Merkez, Deniz Cd. No:3, 07980 Kemer/Antalya

Havana Club Alanya

Alanya ilçe merkezinde yer alan Havana Club; sahne şovları, lazer şovları ve köpük partileriyle oldukça eğlenceli bir mekandır. Ünlü DJ’lerin harika performanslarının eşliğinde geç saatlere kadar eğlenebileceğiniz Havana Club ziyaretçilerine alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri sunuyor.

Adres: Çarşı, Müftüler Sk, 07400 Alanya/Antalya

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi