Tarihi, doğal, kültürel ve turistik yerlerinin yanı sıra leziz mutfağıyla da ön plana çıkan Van’da, ziyaretçilerin keyifli vakit geçirebilecekleri eğlence mekanları da bulunuyor. Türkü barların gece hayatında büyük yer kapladığı Van’da birçok kafe, restoran, pub ve bar da hizmet veriyor. Bu eğlence mekanları özellikle şehir merkezi ve İpekyolu ilçesinde bulunuyor.

Desotti Coffee Company

Şehir merkezine oldukça yakın konumda bulunan Desotti Coffee Company, hem ailecek hem de arkadaş grupları halinde eğlenceli vakitler geçirmek adına en doğru adreslerdendir. Hoş bir tasarıma ve atmosfere sahip olan Desotti Coffee Company’de sıcak içecekler eşliğinde oldukça keyifli ve sakin vakit geçirebilirsiniz.

Adres: Bahçıvan, Hamza Dayı Sk. No:1 62, 65100 İpekyolu/Van

Joy Cafe Restaurant

Şehir merkezinde bulunan başka bir eğlence merkezi de Joy Cafe Restaurant’tır. Özellikle çocuklu ailelerin sıkça tercih ettiği yerlerden olan mekanda çocuk alanları da bulunuyor. Ayrıca Joy Cafe Restaurant’ta canlı müzik hizmeti de veriliyor.

Adres: Vali Mithat Bey, İskele Cd. No:57, 65130 Van Merkez/Van

Öteki Cafe & Restaurant

Şehir merkezine 2 kilometre mesafede bulunan Öteki Cafe & Restaurant, üç katlı yapısıyla dikkat çekiyor. Binanın ilk katı ailelere ve arkadaş gruplarına ayrılırken, ikinci katında eşiniz veya sevgilinizle birlikte karşılıklı sohbet ederek bir şeyler yiyip içebilirsiniz. Kafenin en üst katında ise masa oyunları hizmeti veriliyor.

Adres: Bahçıvan, PTT Cd. No:61, 65130 Van Merkez/Van

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi