Karadeniz’in en eğlenceli gece hayatının yaşandığı şehirlerden biri de Trabzon’dur. Genellikle gece hayatında sahil taraflarının daha aktif olduğu Trabzon’da birçok bar ve pub gibi eğlence mekanları bulunmaktadır. Çeşitli aktivite imkanları sunan bu eğlence mekanlarında özgürce eğlenme fırsatı bulabilirsiniz.

Trabzon gece hayatı ve eğlence

Barikat Cafe Bar

Şehir merkezine yakın bir konumda yer alan Barikat Cafe Bar’da deniz manzarası eşliğinde harika bir gece yaşayabilirsiniz. Hem gençler için hem de aileler için hizmet veren mekanda kafe ve bar olmak üzere iki ayrı bölüm bulunmaktadır.

Adres: Kemerkaya, Ahmet Selim Teymur Sk. No:1, 61200 Trabzon Merkez/Trabzon

Green Pub

Şehir merkezine 4 kilometre mesafedeki Green Pub, Trabzon’un en popüler eğlence mekanlarından biridir. Deniz manzarası ve yemek servisi seçenekleriyle de yerli ve yabancı turistler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Adres: Ortahisar, İskender Paşa Mahallesi, Sümer Sk., 61100 Ortahisar/Trabzon

Sahne Bar

Merkeze 4 kilometre uzaklıktaki Sahne Bar, özellikle sunduğu aktivitelerle ön plana çıkmaktadır. Canlı müzik, dans ve partilerin yapıldığı Sahne Bar’da masa oyunları da oynanmaktadır. Geniş kapasite hacmi bulunan mekanda yemek servisi de yapılmaktadır.

Adres: Cumhuriyet, Nemlioğlu Cemal Sk. No:5, 61030 Trabzon Merkez/Trabzon

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi