Karadeniz’in gözde şehirlerinden Trabzon’da ulaşım ağı gelişmeye devam etmektedir. Trabzon’da şehir içi ulaşım minibüs, otobüs, taksi, dolmuş, şahsi araç ve kiralık araçlarla sağlanmaktadır. Araç kiralama işlemi yapmak ulaşımınızı daha rahat ve konforlu yapmanızı sağlamaktadır. Sık aralıklarla çalışan otobüs seferleri 90’dan fazla hatla yapılmaktadır. Otobüslerde TAKKart isimli bilet sistemi kullanılmaktadır. Ayrıca 2025 yılında açılması planlanan tramvay hattıyla da ulaşımda büyük kolaylık sağlanacaktır.

Trabzon şehir içi ulaşım

Trabzon Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine oldukça yakın konumda bulunan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşım oldukça kolaydır. HAVAŞ servislerini kullanarak şehir merkezine gidebilirsiniz. Ayrıca 121, 122, 125, 139, 426, 476 ve 501 hat numaralı otobüslerle de şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüsle şehir merkezine yolculuk yaklaşık 10 dakika sürmektedir. Ayrıca Trabzon Havalimanı’nda hizmet veren rent a car firmalarından araç kiralama işlemi yaparak da yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi