Tokat’ta şehir içi ulaşım otobüs, minibüs, dolmuş, taksi, şahsi araç ve kiralık araçla sağlanıyor. Şehir içi ulaşımda en çok tercih edilen araç ise otobüsler. 15’ten fazla hattın bulunduğu Tokat’ta şehrin birçok yerine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Tokat’ta şehir içi ulaşım otobüslerinde Tokart adı verilen elektronik kartlar kullanılıyor.

Otobüs ile Ulaşım

Tokat’ın en çok tercih edilen ulaşım seçeneği olan otobüslerle şehrin birçok yerine ulaşım sağlayabilirsiniz. 15’ten fazla hattın bulunduğu Tokat’ta hafta içi ve hafta sonu farklı tarifeler uygulanıyor.

Tokat Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık olarak 17 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için birkaç seçenek bulunuyor. Havalimanı çıkışında taksi bulabilir ve taksiyle şehir merkezine doğrudan ulaşabilirsiniz. Ayrıca havalimanından şehir merkezine ulaşmak için toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz. Havalimanında bulunan rent a car firmalarından araç kiralama işlemi yaparak da şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi