Tekirdağ, genel olarak sessiz ve sakin bir şehirdir ve gece hayatı, büyük şehirlerdeki kadar canlı değildir. Ancak yine de keyifli bir gece geçirebileceğiniz birçok mekan bulunur. Tekirdağ'ın sahil kesiminde yer alan bazı barlar, publar ve gece kulüpleri, yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla ziyaret edilir.

Tekirdağ'ın sahil şeridindeki Marmara Ereğlisi, Şarköy ve Çerkezköy gibi ilçelerde, yaz aylarında sahil kenarındaki barlarda canlı müzik performansları gerçekleştirilir ve gençlerin akınına uğrarlar.

Pikap Cafe & Restaurant

Süleymanpaşa ilçesinde yer alan Pikap Cafe & Restaurant, şehrin en popüler konser ve canlı müzik mekanıdır. Son yıllarda popülerliği daha da artan Pikap, harika tasarımı ve zengin menüsü ile de oldukça seviliyor. Alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleriyle harika bir akşam geçirmek istiyorsanız Pikap Cafe’yi mutlaka denemelisiniz.

Adres: Hürriyet, Fatih Sultan Mehmet Blv. No:12, 59020 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Barel Bağ Evi

Şarabıyla ünlü olan Tekirdağ’da birçok bağ evi bulunuyor. Bu bağ evlerinin en meşhurlarından olan Barel Bağ Evi’nin nezih ortamında sevdiklerinizle şaraplarınızı yudumlarken eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Bazı günler canlı müzik hizmetinin de sunulduğu Barel Bağ Evi’ni Tekirdağ geziniz sırasında mutlaka denemelisiniz.

Adres: Karaevli, Bilal Sk., 59000 Süleymanpaşa/Tekirdağ

İskele Rum Meyhanesi

Tekirdağ’da fasıl eğlencesinin en popüler olduğu yerlerden biri İskele Rum Meyhanesi’dir. Deniz kenarında yer almasıyla muhteşem bir manzarası bulunan mekanda müzik eşliğinde meşhur Tekirdağ rakılarınızı yudumlayarak sevdiklerinizle keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Adres: Barbaros, 59000 Tekirdağ Merkez/Tekirdağ

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi