Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Ordu’da gece hayatı İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirlerdeki kadar yoğun değildir. Ancak yine de şehirde birçok eğlence seçeneği bulunuyor. Genellikle kafeler ve restoranların bulunduğu şehirde hatırı sayılır bar ve publar da yer alır.

ordu gece hayatı ve eğlence

Gardenya

Restoran ve disko olarak hizmet veren Gardenya şehrin en sevilen eğlence mekanlarındandır. Çeşitli konser ve DJ performanslarının da sergilendiği mekanda alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri vardır. Müzik ve çerezler için ekstra ücretler alınan Gardenya’da fiks menü konsepti uygulanıyor.

Adres: Akyazı, Gen. İbrahim Fırtına Bulvarı No:88, 52200 Altınordu/Ordu

Bar & Bar

Şehrin en popüler eğlence mekanlarından olan Bar & Bar, canlı müzik aktiviteleriyle bilinen bir yerdir. Alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerinin yanı sıra merkezi konumu ve nezih ortamıyla da oldukça beğeniliyor.

Adres: Düz, Atatürk Blv. No:74, 52100 Ordu Merkez/Ordu

Caffe's Karaoke

Ordu'da bulunan Caffe's Karaoke, şehir merkezine yakın bir konumda yer almaktadır ve toplu taşıma araçları, taksi veya özel araçlarla ulaşım kolaydır. Burası canlı müzik performansları, sahneye çıkma şansı ve lezzetli yiyecekler sunan bir kafe-bar'dır. Alkol satışı yoktur ve fiyatları uygundur.

Adres: Şarkiye, 4, Hacı Mustafa Katırcıoğlu Sk., 52100 Altınordu/Ordu

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi