Ordu şehir içi ulaşım

Ordu’da şehir içi ulaşım otobüs, minibüs, dolmuş, taksi, şahsi araç ve kiralık araçla sağlanıyor. Şehir içi ulaşımda Ordum Kart adı verilen elektronik kart kullanılıyor. 20’den fazla otobüs hattı bulunan Ordu’da bu otobüslerle şehrin birçok yerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Yine de çok daha hızlı ve rahat hareket etmek için şahsi aracınızı veya kiralık araç kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ordu-Giresun Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine yaklaşık 18 km uzaklıkta bulunan Ordu-Giresun Havalimanı’ndan ulaşımın en popüler seçeneği Havaş servisleridir. Uçak seferleriyle koordineli çalışan Havaş servisleriyle şehir merkezindeki otogara kadar gidebilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine direkt olarak otobüs seferleri yapılmıyor. Havalimanından 5 dakika yürüme mesafesinden minibüslere binerek Gülyazı ilçe minibüslerini kullanabilirsiniz. Ardından şehir merkezine aktarma yapabilirsiniz.

Bunlar dışında havalimanı taksilerini veya Ordu - Giresun Havalimanı araç kiralama seçeneklerinden birini kullanarak da şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ordu-Giresun Havalimanı’nda hizmet veren rent a car firmalarını Miniyol aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz.

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi