Mersin, Akdeniz'in güney sahillerinde yer alan bir şehir olması sebebiyle, gece hayatı ve eğlence açısından oldukça canlı bir yerdir. Mersin'de eğlenceli vakit geçirebileceğiniz birçok bar, gece kulübü, canlı müzik mekanları ve kafeler bulunuyor. Mersin’de gece hayatında özellikle ulaşımın kolay olduğu merkez ilçeleri ön plana çıkıyor.

mersin gece hayatı ve eğlence

Ak Cafe

Şehir merkezine 6 km mesafede yer alan Ak Cafe, atom servisiyle ön plana çıkıyor. Dilerseniz ailenizle dilerseniz de arkadaş grubunuzla keyifli bir akşam geçirebileceğiniz Ak Cafe’de her çeşit atom türünü bulabilirsiniz.

Adres: İnönü, 1402.e, Kushimoto Sk. No:19, 33130 Yenişehir/Mersin

Chıwıtos Bar

Şehir merkezine 8 km mesafedeki Chıwıtos Bar kolay ulaşımı ile dikkat çekiyor. Hem ailece hem de arkadaş gruplarıyla sakin ve loş ortamda içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz. Oldukça güzel iç tasarıma da sahip olan mekanda arka planda oldukça güzel müzikler de çalmakta. Zengin yiyecek ve içecek menüsüne sahip olan Chıwıtos Bar’ı Mersin gezinizde tercih edebilirsiniz.

Adres: İnönü, 6. Cadde, 33130 Yenişehir/Mersin

Bear Bee Design & Cafe

Şehir merkezine 6 km uzaklıktaki Bear Bee Design & Cafe deniz kıyısında yer alması sebebiyle oldukça tercih ediliyor. Sakin ve şık bir mekan olan kafede alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri bulunuyor. Kaliteli müzikler eşliğinde ailece veya arkadaş grubunuzla keyifli bir akşam geçirmek için Bear Bee Design & Cafe’yi tercih edebilirsiniz.

Adres: Palmiye, Adnan Menderes Blv., 33110 Yenişehir/Mersin

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi