Isparta’da şehir içi ulaşım otobüs, minibüs, dolmuş, taksi, şahsi araç ve kiralık araçla sağlanıyor. Isparta’da şehir içi ulaşımda GülkentKart adı verilen elektronik kartlar kullanılıyor.

Otobüs ile Ulaşım

Isparta’nın en popüler şehir içi ulaşım seçeneği otobüslerdir. Isparta’da otobüsler 20’den fazla hat ve 600’den fazla durakta hizmet verirler. Birçok yere ulaşım sağlayabileceğiniz Isparta otobüsleri Kız KYK Giriş – Adalet Sitesi – Kayıköy – Diyadin Köyü durakları arasındaki alanı kapsarlar.

Süleyman Demirel Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine yaklaşık 35 kilometre mesafede bulunan Süleyman Demirel Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için birkaç seçenek bulunuyor. Havalimanında bulunan taksileri veya S.S. 52 numaralı Gülkent Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi otobüslerini kullanarak şehir merkezine gidebilirsiniz. Ayrıca Isparta Süleyman Demirel Havalimanı araç kiralama işlemi yaparak da şehir merkezine ve Isparta’nın diğer güzelliklerine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi