Diyarbakır deyince insanların aklına ilk olarak tarihi yerleri, doğal güzellikleri ve yöresel yemekleri gelmektedir. Fakat aynı zamanda Diyarbakır’ın oldukça eğlenceli gece hayatı da vardır. Özellikle türkü barlar ve sıra geceleri şehrin en popüler eğlence kaynaklarıdır.

diyarbakır gece hayatı ve eğlence

Asabistro Cafe Bar

Gündüz ve gece farklı konseptte hizmet veren Asabistro Cafe Bar’da, gündüzleri kafe hizmeti verilirken akşamları ise bar konseptine geçilmektedir. Kaliteli müzikler eşliğinde harika vakitler geçirebileceğiniz Asabistro’da kapalı ve açık alan bulunmaktadır.

Adres: Peyas, Kayapınar Cd. No:92, 21070 Kayapınar/Diyarbakır

Publo Cafe & Bar

Yerli müzisyenlerin sahneye çıktığı Publo Cafe & Bar nezih ortamı ve eğlenceli atmosferiyle ön plana çıkmaktadır. Şehir merkezine yakın konumda yer alan kafe bu sebeple de sıkça tercih edilmektedir. Sıcak ortamda keyifli vakit geçirmek istiyorsanız Publo Cafe & Bar tercih edebileceğiniz başlıca yerlerdendir.

Adres: Kooperatifler, Rızvan Ağa Sk., 21100 Yenişehir/Diyarbakır

Kervan Şarap Evi

Otantik konseptiyle ön plana çıkan Kervan Şarap Evi, Süryani şaraplarıyla ünlüdür. Herkesin farklı damak zevkine uygun şarap bulabileceği Kervan Şarap Evi’nde hem soğuk hem de sıcak şarap bulunmaktadır. Lezzetli peynir tabakları da mekanın en beğenilen ürünleri arasında yer almaktadır.

Adres: Cemal Yılmaz mahallesi Gazi caddesi Kervansaray Otel Altı no, 177. Sk., 21300 Sur/Diyarbakır

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi