Denizli'de gece hayatı ve eğlence seçenekleri daha çok restoranlar, kafeler ve barlar şeklinde kendini gösterir. Çoğu mekan genellikle gece yarısına kadar açık kalır. Ancak, gece hayatı ve eğlence konusunda daha fazla seçenek arayanlar için, şehrin merkezine yakın ilçelerdeki turistik oteller, bar ve gece kulüpleri de mevcuttur. Gece hayatında özellikle Pamukkale ilçesi ön plana çıkıyor.

Woops Cafe & Bar

Canlı müzik eşliğinde alkollü ve alkolsüz içeceklerinizin keyfini çıkararak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Şehrin en çok tercih edilen eğlence mekanlarından olan Woops Cafe & Bar, oldukça lezzetli menüye de sahiptir. İster ailenizle isterseniz arkadaş grubunuzla keyifli bir gece geçirmek için Woops Cafe & Bar’ı tercih edebilirsiniz.

Adres: 15 Mayıs, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:105, 20150 Denizli Merkez/Denizli

Lemar Bistro

2016 yılından beri hizmet veren Lemar Bistro, Pamukkale Üniversitesi KYK karşısında bulunması sebebiyle özellikle gençlerin uğrak yerlerindendir. Cafe, restoran, canlı müzik bölümü gibi ayrı katları bulunan Lemar Bistro’yu keyifli bir gece için tercih edebilirsiniz.

Adres: Çamlaraltı, Hüseyin Yılmaz Cd. No:72, 20160 Denizli Merkez/Denizli

Bianca Cafe

Casa Bianca Hotel bünyesinde hizmet veren Bianca Cafe, zengin yiyecek içecek menüsüyle ön plana çıkıyor. Bazı günler canlı müzik hizmetinin de verildiği kafede alkollü ve alkolsüz içeceklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Otelde konaklama şartının aranmadığı Bianca Cafe’yi ister ailenizle isterseniz arkadaş grubunuzla tercih edebilirsiniz.

Adres: Servergazi, Şht. Öğretmen Yusuf Batur Cd. No:9, 20040 Merkezefendi/Denizli

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi