Bursa'da gece hayatı ve eğlence

Bursa, daha çok tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra leziz mutfağı için ziyaret edilse de azımsanmayacak kadar eğlence mekanları da bulunmaktadır. Gün içerisinde “Yeşil Bursa’yı” keşfettikten sonra akşamları da bu mekanlarda eğlenceye atılabilirsiniz. Bursa’da gece hayatının en iyi anlarını yaşayabileceğiniz birbirinden güzel eğlence mekanlarından bazıları şunlardır:

Club Inferno Mania Bursa

Bursa’nın en ünlü ve en büyük eğlence mekanlarından olan Club Inferno Mania, Nilüfer ilçesinde bulunmaktadır. Harika bir atmosfere ve ışıklandırmaya sahip olan kulüpte çok eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. DJ ve sanatçıların eşliğinde mini konserle dans ederek harika bir Bursa gecesine tanıklık edebilirsiniz.

Adres: Odunluk, Bursa Nilüfer Parkora, Akpınar Cd., 16110 Nilüfer/Bursa

Tren Bursa

Türkiye’nin farklı şehirlerinde şubesi bulunan Tren gece kulübü, Bursa’da da Nilüfer ilçesinde hizmet vermektedir. Etkileyici iç tasarımı ve DJ performansıyla Bursa’nın en çok tercih edilen eğlence mekanlarından biridir. Farklı konseptte partilerin de düzenlendiği Tren Bursa, Bursa’nın en aktif gece hayatının yaşandığı yerlerdendir.

Kat 3

Nilüfer ilçesinde bulunan eğlence mekanlarından biri olan Kat 3, harika atmosferi ve tasarımı ile dikkat çekmektedir. Canlı müzik ve DJ performansı ile oldukça keyifli vakit geçirme imkanı sunan Kat 3’te her perşembe günü karaoke günü olarak belirlenmiştir. Eğer Kat 3’e perşembe günü yolunuz düşerse şarkı söyleyip eğlenme fırsatı da bulabilirsiniz.

Adres: Fethiye Mh., Magazin Outlet Center, 16140 Nilüfer/Bursa

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi