Kale Burç Cafe Bar

Ulaşım açısından oldukça kolay bir yerde olan Kale Burç Cafe Bar şehir merkezine 700 metre uzaklıkta yer alıyor. Kale Burç Kafe Bar’a gitmek için toplu taşıma, taksi veya şahsi aracınızı kullanabilir ya da yaya olarak ulaşabilirsiniz. Tarih sevenlerin bayılacağı bu mekan Sinop kalesi ile iç içe konumlanıyor. Eşsiz manzarasına karşı içeceğinizi yudumlayacağınız Kale Burç Kafe Bar’a gitmenizi tavsiye ederiz.

Adres: Meydankapı, Bülent Ecevit Cd. No:13, 57000 Sinop Merkez/Sinop

 

The Mill

Deniz manzarası ve popülerliği ile bilinen The Mill Sinop şehir merkezine 1 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Buraya ulaşmak için toplu taşıma, taksi, şahsi aracınızı kullanabilir veya keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz. Aileler ve arkadaş grupları için oldukça uygun olan bu yer sabah saat 08:00 ile gece 00:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Adres: Yeni, Gazi Cd. No:67, 57000 Sinop Merkez/Sinop

 

Kafe 117

Kale 117 şehir merkezine 1 kilometre uzaklıkta yer alan oldukça kolay ulaşım sağlayabileceğiniz bir mekan. Kale 117 şahane deniz manzarasına karşı alkollü veya alkolsüz içeceğinizi yudumlarken keyifli zaman geçirme imkanı sunuyor. Sinop’a gelirseniz Kale 117 durak noktalarınızdan biri olabilir.

Adres: Camikebir, Bülent Ecevit Cd. No:3, 57000 Sinop Merkez/Sinop

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi