Rize’de gece hayatının kalbi şehir merkezinde atıyor. Günün ilerleyen saatlerinde eğlence imkanı biraz daha kısıtlıdır. Daha çok deniz kenarındaki canlı müzik mekanları öne çıkıyor. Güzel bir günün ardından deniz kenarındaki balık lokantalarında keyifli bir akşam yemeği yemenizi öneririz.

rize'de gece hayatı ve eğlence

Öz Balık Lokantası

Rize şehir merkezinde bulunan ve ulaşım açısından oldukça kolay olan Öz Balık Lokantası’na Kültür Park üzerinden gidebilirsiniz. Öz Balık Lokantası büyüleyici deniz manzarası, leziz mezeleri ve zengin çeşitleriyle ailenizle birlikle gidebileceğiniz oldukça nezih bir ortam imkanı sunuyor. Rize’de meyhane denilince akla ilk gelen bu popüler mekana gitmenizi tavsiye ederiz.

Adres: Ekrem Orhon, Mh D:5, 53100 Merkez/Rize

Sazende Cafe

Canlı müzik sevenlerin mutlaka gitmesi gereken eğlence mekanlarından biri Sazende Cafe. Eşsiz deniz manzarasını seyrederken bir yandan da keyifle Karadeniz parçalarına eşlik edebilirsiniz.

Adres: Ekrem Orhon, Kültür Park No:83, 53020 Rize Merkez/Rize

Salto Bar

Bar veya pub konseptinde bir yer arıyorsanız önereceğimiz mekan Salto Bar. Haftanın belirli günlerinde canlı müzik hizmeti veren mekanda keyifli müzikler eşliğinde eğlenebilirsiniz. Şehir merkezinde yer alan Salto Bar’a Cumhuriyet Caddesi üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Adres: Tophane, Atatürk Cd. 496a, 53020 Rize Merkez/Rize

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi