Manisa, Ege Bölgesi’nde yer almasına rağmen İzmir, Muğla ve Aydın gibi şehirlerden daha sakin bir gece hayatına sahiptir. Manisa’nın gece hayatında sınırlı alternatifleriniz olsa da eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Şehirde bulunan eğlence mekanlarının birçoğu şehir merkezinde yer alıyor.

Manisa'da gece hayatı ve eğlence

Xtanbul Cafe

Şehir merkezinde bulunan Xtanbul Cafe, şehrin en popüler eğlence mekanlarındandır. Kafede meyhane olarak hizmet veren ayrı bir bölüm bulunuyor. Burada ortama uygun müzikler ve alkollü-alkolsüz içeceklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Adres: Uncubozköy, 5501. Sk. No:49, 45030 Manisa Merkez/Manisa

Dora's Cafe & Brasserie

Şehrin popüler mekanlarından olan Dora's Cafe & Brasserie, Forum Magnesia alışveriş merkezinin içerisinde yer alıyor. Hem alkollü hem de alkolsüz içecekleri bulunan mekan zengin menüsü ve özel kokteylleriyle ön plana çıkıyor.

Adres: Laleli, AVM, Forum, Ali Rıza Efendi Cd. No:4 D:Mağ.No:207, 45030 Yunusemre/Manisa

XL Restaurant & Bar

Salihli ilçesinde bulunan XL Restaurant & Bar, şehrin en nezih mekanlarındandır. Zengin menüsü, harika tasarımı ve alkollü-alkolsüz içecek seçenekleriyle ziyaretçiler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Adres: Atatürk, Orhaniye Cd. No:6, 45320 Salihli/Manisa

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi