Giresun’da şehir içi ulaşım otobüs, minibüs, dolmuş, taksi, şahsi araç ve kiralık araçla sağlanıyor. En popüler toplu taşıma seçeneği olan otobüs hatları, farklı bölgelere ve semtlere hizmet verir. Otobüsler genellikle merkezi noktalardan hareket eder ve şehir merkezi ile çevre bölgeler arasında sık seferler düzenlenir.

Otobüs ile Ulaşım

Giresun’un en çok tercih edilen ulaşım seçeneği olan otobüsler şehir genelinde 10’dan fazla hatta hizmet veriyor. Genellikle merkezi yerlerden hareket eden otobüslerle şehrin birçok yerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ordu - Giresun Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun şehir merkezine doğrudan bir toplu taşıma otobüsü bulunmadığı için havalimanından Giresun'a ulaşmak için farklı bir seçeneği değerlendirebilirsiniz. Havalimanından çıkıp, Gülyazı ile Ordu arasında sefer yapan minibüslere binerek otogara ulaşabilir ve buradan da Giresun'a giden otobüslere aktarma yapabilirsiniz. Bunun dışında Havaş servisleri ile de şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Bütün seçenekler arasında en kolay ve hızlı olanı ise Ordu – Giresun Havalimanı araç kiralama işlemini tercih etmektir. Havalimanından araba kiralayarak Giresun’a rahatça ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi