Elazığ’da şehir içi ulaşım otobüs, minibüs, dolmuş, taksi, şahsi araç ve kiralık araçla sağlanıyor. Şehir içi ulaşımda en çok tercih edilen toplu taşıma aracı otobüslerdir. Elazığ’da şehir içi ulaşım otobüslerinde Elazığ Kart adı verilen elektronik kartlar kullanılıyor.

Otobüs ile Ulaşım

40’tan fazla otobüs hattının ve 1000’den fazla otobüs durağının bulunduğu Elazığ’da bu hatlar Bağlarca – Beydalı – Ürünveren durakları arasında kalan alanda hizmet veriyor. Bu otobüslerle şehrin birçok yerine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Elazığ Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolay ve çeşitli seçenekler sunar. Havalimanından şehir merkezine gitmek için taksi, özel transfer araçları ve toplu taşıma seçenekleri bulunur. Havalimanının terminal binası önünde taksi bulmak mümkündür ve taksiyle yaklaşık olarak 15-20 dakika içinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ayrıca, havalimanında bulunan rent a car ofislerinden araç kiralayarak da şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma olarak ise havalimanından kalkan Havaş servisleri, belirli saatlerde şehir merkezine hareket eder.

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi