Bolu’da şehir içi ulaşım otobüs, minibüs, dolmuş, taksi, şahsi araç ve kiralık araçla sağlanıyor. Şehir içinde en popüler ulaşım aracı otobüslerdir. Bolu’da şehir içi ulaşımda BoluKart adı verilen elektronik kartlar kullanılır.

Otobüs ile Ulaşım

Bolu’nun en popüler şehir içi ulaşım seçeneği olan otobüsler, şehir genelinde 20’den fazla hat ve 400’den fazla durakta hizmet veriyor. Şehrin birçok yerine ulaşım sağlayabileceğiniz otobüsler Bolu Yukarısoku 3 – Bolu Abant – Çaydurt Merkez durakları arasındaki alanı kapsar.

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı’ndan Bolu’ya Ulaşım

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı, Bolu'ya ulaşım için bir seçenek sunan en yakın havalimanıdır. Havalimanından Bolu'ya ulaşmak için farklı ulaşım seçenekleri mevcuttur. Havalimanı çıkışında bulunan taksilerle Bolu’ya ulaşım sağlayabilirsiniz. Fakat taksiler pahalı olabileceği için Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı araç kiralama seçeneğini tercih etmek daha uygun ve kolay olacaktır. Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı ile Bolu arasındaki mesafe yaklaşık olarak 157 km olduğundan, araçla seyahat etmeyi tercih edenler için birkaç saatlik yolculuk gerekecektir. Bolu'ya toplu taşıma ile ulaşmak isteyenler için ise havalimanından Kocaeli Otogarı'na ulaşmak ve oradan otobüs veya minibüs seferlerini kullanmak mümkündür.

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi