İstanbul'a nasıl gidilir

Anadolu Yakası’nda Sabiha Gökçen Havalimanı, Avrupa Yakası’nda ise İstanbul Havalimanı bulunmaktadır. Bu havalimanları üzerinden milyonlarca insan İstanbul’a gelmektedir. Havalimanlarından şehir merkezlerine ulaşım için araç kirama, taksi, otobüs ve metro seçenekleri bulunmaktadır. Bunları kullanarak İstanbul’un dilediğiniz yerine ulaşabilirsiniz. İstanbul’da bulunan havalimanları içerisinde birçok rent a car şirketi bulunduğundan araç kiralama işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Araç kiralama işlemlerinizi daha kolay hale getirmek ve İstanbul’a geldiğinizde aracınız anında hazır olsun istiyorsanız Miniyol üzerinden dilediğiniz tarih ve saatte araç kiralama yapabilir ve İstanbul’a istediğiniz yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Dünyanın en büyük ve en çok turist çeken şehri olan İstanbul’da iki adet havalimanı bulunmaktadır. Bunların haricinde kara yolu, demir yolu ve deniz yolu ile İstanbul’a ulaşmak mümkündür.

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi