Afyonkarahisar’da şehir içi ulaşım otobüs, minibüs, dolmuş, taksi, şahsi araç ve kiralık araçla sağlanıyor. Afyonkarahisar'da şehir içi ulaşım seçenekleri genellikle kolay ve erişilebilirdir. Ulaşmak istediğiniz noktaya bağlı olarak otobüs, taksi, dolmuş, kiralık araç veya yürüyüş gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıca şehirdeki turistik bölgelere ve çevre ilçelere ulaşmak için de toplu taşıma, araç kiralama veya taksi hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Kütahya Zafer Havalimanı’ndan Afyonkarahisar’a Ulaşım

Kütahya Zafer Havalimanı, Afyonkarahisar'a yakın bir konumda yer alıyor. Havalimanı ile Afyon arasında hizmet veren servisleri kullanmak ilk seçenektir. Bunun dışında Zafer Havalimanı’ndan Kütahya şehir merkezi veya Kütahya Otogarı’na giderek buradan otobüsle Afyonkarahisar’a geçebilirsiniz. Ayrıca havalimanı taksilerini kullanmak da bir seçenektir. Fakat fiyatları göz önüne alındığı zaman en mantıklı seçenek araç kiralama işlemi yapmaktır.

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi