EasyGo Araç Kiralama Koşulları

EasyGO Araç Kiralama Koşulları

EasyGO Car Rental Araç Kiralama Sürücü Gerekli Belgeler

  1. Kimlik Kartı
  2. Ehliyet
  3. Kredi Kartı
  4. Ehliyet

Kimlik ve ehliyetten her hangi biri yeni (çipli) olmalıdır.

EasyGO Car RentalAraç Kiralama Koşulları

a. EasyGO Araç Kiralama Sürücü Yaşı ve Ehliyet

Araç kiralama işlemi yapılırken minimum 23 yaşında olmak gerekmektedir.

Araç kiralama yapacak kişinin 3 yıllık bir ehliyete sahip olması gerekmektedir.

b. EasyGO Araç Kiralama Kredi Kartı Ödemi Yöntemi

Araç kiralama işlemlerinde kredi kartı zorunluluğu vardır. Kredi kartının kişinin adına olması gerekmektedir.

Kiralanan Araç Hakkında

a. EasyGO Araç Kiralama Depozito ve Provizyon

EasyGO Araç Kiralama firması kiralayan kişinin kredi kartından veya kredi kartlarından belli bir tutarı provizyon uygulamaktadır.

b. Provizyon Kaldırılması

EasyGO Car Rental olarak kiraladığınız aracın kira ücreti dışında, araç marka ve modellerine göre belirlenmiş teminat tutarları kiralama başlangıcında kiracının şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir. Tahsil edilen bu teminat tutarları, kira bitiminde ek tutar oluşmamışsa en geç 7 gün içerisinde tamamen iade edilmektedir.

EasyGO Araç Kiralama Kilometre Sınırı

EasyGO Araç Kiralama Süresi

Kiraya sunduğumuz araçlar minimum 1 günlük olarak kiralanmaktadır. Kiralamayı dilediğiniz gün kadar yapabileceğiniz gibi dilerseniz haftalık, aylık, yıllık ve uzun dönem kiralama paketlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Kiralama sürelerinde yaşanan olası gecikmeler durumunda aşağıda ki oranlarda ek ürün bedeli yansıtılmaktadır;

  • Gecikme 2 – 4 saat arasında olması durumunda, o tarihte geçerli olan araç kiralama bedelinin 1/4’ü, ek ürün bedelinin 1 günlük tutarı sözleşmeye ek olarak yansıtılır.
  • Gecikme 4 – 6 saat arasında olması durumunda, o tarihte geçerli olan araç kiralama bedelinin 1/2’si, ek ürün bedelinin 1 günlük tutarı sözleşmeye ek olarak yansıtılır.
  • Gecikme 6 saat ve üzeri olması durumunda, o an geçerli olan araç kiralama bedeli ve ek ürün bedeli üzerinden tam 1 günlük tutar sözleşmeye ek olarak yansıtılmaktadır.

EasyGO Araç Kiralama Yakıt Tüketimi

Kiraladığınız aracın teslimi yapılırken yakıt seviyesi teslim formuna işlenir. Araç tesliminde eksik yakıt ile teslim edilmesi durumunda, eksik olan yakıt bedeline ilave hizmet bedeli eklenerek sözleşmenize ek ücret olarak yansıtılır.

EasyGO Araç Kiralama Sigortaları ve Güvencesi

Kiralanan araç; çarpma, çarpılma, çalınma ve hırsızlık girişimine karşı koruma altına alınmıştır.

Üçüncü şahıslara verilebilecek zararlarda trafik sigortası limitleri dahilinde korumaya alınmıştır.

Uygun bir şekilde kayıt altına alınmamış (kaza tespit tutanağı, alkol raporu, kazaya karışan tarafların belgeleri vb.) hasarlar bedelleri münhasıran kullanıcıya aittir.

Zabıt altına alınmamış hasarlarda, sürücü beyanı ile hasar onarım işlemi kesinlikle yapılmamaktadır.

EasyGO Araç Kiralama Önemli Bilgiler

  • Araçlar temiz teslim edilip, temiz iade alınmaktadır. Kiraladığınız aracı yalnızca sözleşmede ve teslim formunda yazılı kişi/kişiler kullanabilir. Söz konusu belgelerde belirtilmeyen üçüncü kişilerin aracı kullanmaları halinde meydana gelebilecek her türlü hasarda hiçbir sigorta güvencesi geçerli değildir.
  • Yukarıda içeriği belirtilen başlıklar haricindeki diğer kiralama koşulları, araç teslimi sırasında EasyGO Rent A Car firması yetkilisi tarafından imzanıza sunulacak şekilde size tebliğ edilir. Lütfen aracı teslim almadan önce size sunulan belgeyi okumayı unutmayınız.

Miniyol Araç Kiralama

EasyGO Rent A Car firması araç kiralama işlemlerinizi miniyol.com’dan veya Miniyol telefon uygulamamızdan gerçekleştirebilirsiniz. Telefon uygulamamızı Google Store ve App Store’dan indirebilirsiniz. miniyol.com ve telefon uygulamamız üzerinden destek talebi oluşturarak bilgi alabilirsiniz.

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi