Arama yapın

Büşra Kurnaz
Büşra Kurnaz Maltepe, İstanbull 37 Yazı

Büşra Kurnaz Biyografisi

İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunuyum. Aktif olarak İstanbul Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde eğitim almaktayım. Üniversite yıllarımda birçok iletişim fakültesi öğrencisi gibi farklı alanlarda birçok deneyim edindim. Öğrenciliğim süresince SEO uyumlu içerik yazarlığı yaptım. Yine aynı dönemlerde bir reklam ajansında sosyal medya içerik üreticisi olarak staj yaparak hem sosyal medyada metin yazarlığı hem de içerik üreticiliği hakkında bilgi sahibi oldum. Ardından bu süreçte edindiğim bilgilerle bir süre freelance olarak sosyal medya yöneticiliği yaptım. 2021 yılında İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olmamın ardından Dijital Pazarlama Uzmanı olarak Miniyol ailesine katıldım.

Büşra Kurnaz Yazıları

Gülhane Parkı Nerede ve Nasıl Gidilir?

Bu yazımızda İstanbul’un eşsiz parklarından biri olan Gülhane Parkı'nın nerede olduğunu ve Gülhane Parkı'na nasıl gidileceğini sizler için detaylandırdık. Keyifli okumalar dileriz.

APP Plaka Nedir?

APP Plaka, Amerikan Press Plaka kelimelerinin baş harflerinin kısaltılmasıyla oluşturulmuştur. APP Plakalar 2010 yılından sonra popülerleşmiştir. Peki APP Plakalar yasak mı? APP Plaka kullanımının cezası ne kadar? Tüm detaylar bu yazımızda!

Enjeksiyon Nedir?

Araçların çalışma sisteminde önem arz eden birden çok parça bulunmaktadır. Enjeksiyon da bu hayati parçalardan biridir. Peki Enjeksiyon nasıl çalışır? Enjeksiyon arızası nasıl giderilir? İşte enjeksiyon ile ilgili merak edilen tüm soruların cevapları bu yazımızda! Miniyol keyifli okumalar diler.

Lokal Boya Nedir?

Lokal boya nasıl yapılır? ve Lokal boya işlemi anlaşılır mı? soruları araç sahiplerinin aklında soru işareti oluşturan sorulardandır. İşte bu yazımız lokal boyayla ilgili aklınızdaki tüm soru işaretlerini kaldıracak. Miniyol keyifli okumalar diler!

E-Haciz Sorgulama

E-Haciz nedir ve e-haciz sorgulama işlemi nasıl gerçekleştirilir? E-devlet sayesinde haciz sorgulama işlemi kolaylıkla elektronik ortamda yapılabilir. Sorgu işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilmeniz için Miniyol olarak tüm detayları bu yazımızda açıkladık.

Kapuz Kanyonu Nerede? ve Kapuz Kanyonu'na Nasıl Gidilir?

Buz gibi sulara sahip ve şehir merkezine oldukça yakın konumda bulunan doğa harikası Kapuz Kanyonu nerede ve Kapuz Kanyonu'na nasıl gidilir sorularını sizin için yanıtladık. Keyifli okumalar!

Yakıt Filtresi Nedir?

Yakıt Filtresi, aracın benzin ya da dizel yakıtını süzerek temiz bir şekilde enjektörlere ileten araç parçasıdır. Yakıt Filtresi ne zaman değiştirilmelidir? ve Yakıt filtresi yakıt tüketimini etkiler mi? gibi soruların cevapları bu yazımızda. Keyifli okumalar!

Üsküdar Gezilecek Yerler

Üsküdar İstanbul’un en güzel ve cazibeli noktalarından birisi konumundadır. Miniyol olarak bu yazımızda sizler için Üsküdar gezilecek yerleri derledik.

Fethiye Gezilecek Yerler

Fethiye; enfes doğasıyla, ekstrem spor imkanlarıyla ve masmavi deniziyle yaz tatillerinin bir numaralı adresi. Peki Fethiye'de nereler gezilir diyorsanız Miniyol sizler için Fethiye gezilecek yerler listesi hazırladı. Keyifli okumalar!

İzmir’in Saklı Cenneti Birgi Köyü'nde Gezilecek Yerler

Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Birgi Köyü taş evleriyle ve adeta cennetten çıkma güzelliğe sahip doğasıyla tam bir gezi cenneti. Miniyol olarak sizin için Birgi gezi rotası oluşturduk. Keyifli okumalar!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.