Arama yapın

Büşra Kurnaz
Büşra Kurnaz Maltepe, İstanbull 44 Yazı

Büşra Kurnaz Biyografisi

İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunuyum. Aktif olarak İstanbul Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde eğitim almaktayım. Üniversite yıllarımda birçok iletişim fakültesi öğrencisi gibi farklı alanlarda birçok deneyim edindim. Öğrenciliğim süresince SEO uyumlu içerik yazarlığı yaptım. Yine aynı dönemlerde bir reklam ajansında sosyal medya içerik üreticisi olarak staj yaparak hem sosyal medyada metin yazarlığı hem de içerik üreticiliği hakkında bilgi sahibi oldum. Ardından bu süreçte edindiğim bilgilerle bir süre freelance olarak sosyal medya yöneticiliği yaptım. 2021 yılında İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olmamın ardından Dijital Pazarlama Uzmanı olarak Miniyol ailesine katıldım.

Büşra Kurnaz Yazıları

Avrasya Tüneli Nerede? Avrasya Tüneli Hakkında Her Şey

Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan Avrasya Tüneli; Kazlıçeşme – Göztepe güzergahında yer almaktadır. Avrasya Tüneli nerede? ve Avrasya Tüneli Geçiş Ücretleri gibi merak ettiğiniz tüm soruları bu yazımızda sizin için yanıtladık. İşte Avrasya Tüneli hakkında her şey!

Otomobil Sektörünün Tanrıçası: DS Otomobiller Hakkında Merak Edilenler 

Fransızca okunuşuyla Deesse, yani Tanrıça anlamına gelen DS otomobiller hakkında merak edilen her şeyi bu yazımızda sizin için açıkladık. Hadi gelin hep beraber DS otomobilleri inceleyelim!

Türkiye'nin En Büyük 5 AVM'si

Alışveriş severlerin gezmeye doyamadığı Türkiye’nin en büyük 5 AVM'sini ve tüm detayları Miniyol olarak sizin için derledik. Keyifli okumalar dileriz!

Pasaportsuz Kimlikle Gidilebilen Ülkeler 2022

Karşılıklı anlaşmalar sonucunda bazı ülkelere yalnızca kimlik kartıyla giriş yapılabilmektedir. Sadece kimlik kartıyla pasaporta gerek duyulmadan gidilebilen ülkeleri Miniyol olarak sizin için listeledik!

Şahmaran Efsanesi Nedir? Şahmaran Efsanesi Gerçek mi?

Şahmaran efsanesi farklı versiyonlarda uzun yıllardır anlatılan bir efsanedir. Miniyol olarak Şahmaran Efsanesini bu yazımızda sizler için anlattık.

Türkiye’nin En İyi Off-Road Rotaları

Engebeli araziler açısından oldukça zengin olan ülkemiz off-road için biçilmiş bir kaftan. İşte bu yazımızda sizin için Türkiye'nin en iyi off-road rotalarını listeledik! Keyifli okumalar dileriz.

Tisan Adası Nerede ve Nasıl Gidilir?

Oldukça berrak bir denizin incecik kumlarla birleştiği Tisan Adası'na nasıl gidilir ve neler yapılır? İşte sizin için tüm soruların yanıtlarını verdiğimiz bir Tisan gezi rehberi oluşturduk. Keyifli okumalar dileriz!

Pasaport Süresi Nasıl Uzatılır?

Pasaport süreniz dolduysa ya da dolmak üzereyse aklınıza gelen ilk işlem pasaport süresi uzatmak olmuş olabilir. Bu yazımızda pasaport süresi uzatmaya dair tüm soruları sizin için yanıtladık. Keyifli okumalar dileriz!

Gülhane Parkı Nerede ve Nasıl Gidilir?

Bu yazımızda İstanbul’un eşsiz parklarından biri olan Gülhane Parkı'nın nerede olduğunu ve Gülhane Parkı'na nasıl gidileceğini sizler için detaylandırdık. Keyifli okumalar dileriz.

APP Plaka Nedir?

APP Plaka, Amerikan Press Plaka kelimelerinin baş harflerinin kısaltılmasıyla oluşturulmuştur. APP Plakalar 2010 yılından sonra popülerleşmiştir. Peki APP Plakalar yasak mı? APP Plaka kullanımının cezası ne kadar? Tüm detaylar bu yazımızda!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.