Covid19 ile araç kiralama

Covid-19 salgınında toplu taşıma araçlarını kullanmak sizi riske atabilir. Bu riski en aza indirmek için araç kiralayabilirsiniz. Miniyol'dan kiraladığınız tüm araçlarımız dezenfekte edilmiştir. Hijyenik ve güvenli bir şekilde kiraladığınız araçlarımız ile huzurla seyahat edebilirsiniz. Covid-19 döneminde sizler için olağanüstü önlemlerimizi aldık. Dilediğinizde araç kiralama işlemini iptal edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.

Miniyol olarak sağlık ve hijyen politikamızın haricinde T.C Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan covid19.saglik.gov.tr adresinden Covid-19 hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Miniyol'da Covid-19 Sürecinde İptal ve Değişim

Bugünlerde plan yapmak oldukça zor. Yarın yaptığınız planınız ve organizasyonunuz belli nedenlerle iptal olmuş veya ertelenmiş olabilir. Araç kiraladığınız gün kiralama işleminizi iptal ettirmek zorunda kalabilirsiniz. Miniyol olarak amacımız hayatlarınızı kolaylaştırmak. Miniyol’da teslimata saatler kalsa bile kiralama işleminizi iptal edebilirsiniz. Ücretiniz kesintisiz bir şekilde iade edilir.

Covid-19 Plan Değişikliği
Güvenli Yolculuk İçin Miniyol

Güvenli yolculuk için Miniyol

Miniyol'un sizlerin sağlığını ve güvenliğini düşünen araç kiralama firmaları ile çalışmaktadır. Miniyol'dan güvenle araç kiralayabilirsiniz.Miniyol olarak sektöre girdiğimiz andan itibaren en önemli amacımız sizlerin sağlığını korumak. Bu sebepten dolayı Miniyol ile çalışan tedarikçilerimizi özenle seçiyoruz.

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Kovid-19 sebebiyle toplu taşıma araçları çok güvenli yerler değil. Taksiler ise yine aynı şekilde sürekli olarak dezenfekte edilememektedir. Hem bütçenize uygun hem de hijyenik araçları Miniyol kalitesi ile bulabilirsiniz.

Aracınızı alırken içiniz rahat etsin

Miniyol’dan kiraladığınız araçların dezenfekte edildiğine dair üzerinde “Aracınız Dezenfekte Edilmiştir” yazılı kart göreceksiniz. Bu yazıyı gördüyseniz için rahat bir şekilde Miniyol güvencesi ile yolculuk yapabilirsiniz.Ailenizin ve sizin sağlığınız bizler için çok önemli. Covid-19 pandemisi hayatımızı her geçen gün daha da etkilemektedir. Bizler de sizlerin hayatlarını kolaylaştıracak fırsatlar ve yenilikler ile bu etkiyi en aza indirmek için mücadele ediyoruz. Sizin sağlığınız bizim için her şey. Miniyol ailesi olarak sizlerin sağlığını ve güvenliğini korumaya devam edeceğiz.

Miniyol'da araç dezenfektesi

Rezervasyon Sorgulama

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi hatırladınız mı?

Üye Girişi