Arama yapın

İzmir Buca Kolay Araç Kiralama

İzmir Buca Kolay Araç Kiralama
Sinan Daşpınar
Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile İzmir Buca’da araç nasıl kiralanır?
İçerik Başlıkları
  • Araç Kiralamada Neden Miniyol?
  • İzmir Buca Araç Kiralama Seçenekleri
  • İzmir Buca Nüfus
  • İzmir Buca Ulaşım
  • İzmir Buca Mahalleler
  • İzmir Buca Gezi Listesi
  • Baltacı Köşkü / Baltacı Malikânesi
  • Buca Gölet
  • Atatürk Rölyefi
  • Buca Rum Evleri
  • Buca Yedigöller
  • Buca Mevlana Heykeli
  • İzmir Buca Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en gözde şehirlerinden olan İzmir’in Buca ilçesi farklı yerleri ve eğlence alanları ile ön plana çıkmaktadır. İzmir seyahatlerinizde Buca’nın güzel ve farklı mekanlarını keşfetmek için Miniyol araç kiralama uygulamasını tercih edebilirsiniz. Araç kiralamanın yeni yolu olan Miniyol farkı ile uygun fiyatlı, güvenli, hızlı ve kolay şekilde araç kiralayabilirsiniz.
 

Araç Kiralamada Neden Miniyol?


Miniyol’da %100 ücret iade güvencesi, 7/24 çağrı merkezi, kullanıcı odaklı tasarım, güvenli ödeme, özel asistan, dijitalleşen geleneksel süreçler, gelişmiş filtreleme özellikleri vardır. Türkiye’nin yeni nesil araç kiralama motoru Miniyol ile farklı firmalar arasından taleplerinize en uygun olan araçları hızlı şekilde bulabilirsiniz. 
 

İzmir Buca Araç Kiralama Seçenekleri


İzmir Buca’da araç kiralamak için Miniyol mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Mini ödeme özelliği ile araç kiralama yaparken ücretin bir kısmını rezervasyon sırasında geriye kalanını teslimat anında ödeyin! Kredi kartınızın bloke olması gibi olumsuz durumlarda sorunsuz şekilde seyahatinize devam edin!
 

İzmir Buca Nüfus


Buca, İzmir’in Konak ilçesi ile Bornova ilçeleri arasında konumlanmıştır. 510,695 kişilik nüfusu olan Buca, İzmir’in kendine en kalabalık ilçesidir. Hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak noktası olarak da bilinen İzmir’de araç kiralamak için Miniyol.com oldukça iyi bir seçenek.
 

İzmir Buca Ulaşım


İzmir’in en kalabalık ilçesi olan Buca, şehir içinde otobüs, tren ve taksi ile yapılan büyük bir ulaşım ağına sahiptir. Ayrıca İzmir Buca’da araç kiralama yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.
 

İzmir Buca Mahalleler


Türkiye’nin en gözde şehirlerinden biri olarak bilinen İzmir’in Buca ilçesi turizm beldesi oluşuyla ön plandadır. Buca’da Barış, Güven, Kuruçeşme, Dumlupınar, Gaziler olmak üzere farklı mahalleler vardır.
 

İzmir Buca Gezi Listesi


İzmir’in Buca ilçesinde araç kiralama rezervasyonu yaparak şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.
 

Baltacı Köşkü / Baltacı Malikânesi


Osman Hamdi Bey ile çalışan ve arkeoloji alanında çalışan Demostanis Baltacı’nın sahibi olduğu düşünülen Baltacı Köşkü Buca’nın en eski yapıtlarından biridir. Bugün köşk Buca Lisesi ek binası olarak kullanılmaktadır. 
 

Buca Gölet


Piknik ve mangal alanlarına sahip olan Buca Gölet’te cafe, çocuk oyun parkları, amfi tiyatro, şarküteri ve seyir terasları bulunmaktadır. Mesciti, bebek odası, market gibi alanlara da sahip olan Buca Gölet şehirden uzaklaşıp dinlenmek isteyen kişiler için biçilmez bir kaftan.
 

Atatürk Rölyefi


Atatürk Rölyefi, Yeşildere çevre yoluna bakan kayalıklar üzerinde bulunmaktadır. Aşağıdan yukarıya doğru yapılan rölyef 40 metre yüksekliğindedir.
 

Buca Rum Evleri


Tarihi bir mimariye sahip ve gideni kendilerine hayran bırakan Buca Rum Evleri, Kurtuluş Savaşı’nda bölgeyi terk edip, kaçan Rumlardan kalan taş evlerdir.
 

Buca Yedigöller


İzkent ve Evka arasında kurumuş dere yatağında yapılan Buca Yedigöller doğal bir vadi üstünde bulunmaktadır. 100 bin m2lik bir alanda bulunan Yedigöller’de yürüyüş yolları, bisiklet yolları, piknik alanları, restoranlar, kafeteryalar bulunmaktadır.
 

Buca Mevlana Heykeli


Dünya’nın en büyük 3. Heykeli olan Buca Mevlana Heykeli şehrin en yüksek tepesi olan Tıngır Tepesinde yer almaktadır. İzmir’in neredeyse her yerinden görülebilen heykel 20 dönümlük bir arazide bulunmaktadır. Tepede yanı zamanda mesire alanı da yer almaktadır.
 

İzmir Buca Miniyol Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Miniyol uygulamasına veya web sitesine hızlı şekilde üye olarak araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bildirimler alarak özel puan sistemi ile ödeme fırsatına sahip olun! İşlemleriniz hakkında soru sormak ve bilgi almak için 0850 304 69 63 numaralı telefonumuzu arayın!

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.