Arama yapın

Sinan Daşpınar

Sinan Daşpınar

Toplamda 556 yazı

İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunuyum.  İstanbul Aydın Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Yeni Medya bölümünde  eğitimime devam ediyorum. İstanbul Aydın Üniversitesi Haber Ajansı'nda (İAHA)  muhabir olarak çalıştım. İAHA bünyesindeki "GÖZ" Dergisi'nde Fotoğraf Editörü  olarak çalıştım. Ayrıca gozdergisi.com ve İAHA'nın sosyal medya sayfalarında  editörlük yaptım. Kendi kurduğum internet sitesi ve YouTube kanalında haber,  röportaj ve belgesel içerikleri hazırladım. İstanbul Gazetesi gibi yerel ve ulusal  gazetelere ve haber sitelerine haberler ve röportajlar hazırladım. İstanbul Aydın Üniversitesi Kurumsal İletişim Direktörlüğü’nde Sosyal Medya Uzmanı olarak  çalıştım. 

Büşra Kurnaz

Büşra Kurnaz

Toplamda 37 yazı
İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunuyum. Aktif olarak İstanbul Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde eğitim almaktayım. Üniversite yıllarımda birçok iletişim fakültesi öğrencisi gibi farklı alanlarda birçok deneyim edindim. Öğrenciliğim süresince SEO uyumlu içerik yazarlığı yaptım. Yine aynı dönemlerde bir reklam ajansında sosyal medya içerik üreticisi olarak staj yaparak hem sosyal medyada metin yazarlığı hem de içerik üreticiliği hakkında bilgi sahibi oldum. Ardından bu süreçte edindiğim bilgilerle bir süre freelance olarak sosyal medya yöneticiliği yaptım. 2021 yılında İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olmamın ardından Dijital Pazarlama Uzmanı olarak Miniyol ailesine katıldım.

Miniyol'daki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni ’ni inceleyebilirsiniz.